BOĞA Burcu Haziran 2015 Astroloji

Haziran ayı Mayıs’tan çok daha kazançlı ve kolay bir ay olacak. Haziran bu senenin neredeyse en iyi ayı diyebiliriz. Tabii ki 19 Mayıs’ta gerileyen Merkür, 12 Haziran’a kadar gerilemesini sürdürürken birtakım aksaklıklar yaşamak mümkün ama 12 Haziran’a kadar Merkür, kendisinden başka belalara kimseyi bulaştırmayacağı gibi 12 Haziran’dan sonra gökyüzünde çok kolay etkiler başlayacak.

2 Haziran’da Yay burcunda bir dolunay var. Bu, Yükselen Boğa’nın 8. Evinde gerçekleşiyor. Çözümü zor bir meseleniz hakkında hatalı tavırlarınız olabilir. Eksik bıraktığınız şeyler olabilir. Bugüne kadar saklamayı tercih ettiğiniz, içinize attığınız ve sizi üzen bir konuyu gündeme getirip eteğinizdeki taşları dökebilirsiniz.

6 Haziran’dan 22 Haziran’a kadar gökyüzünde art arda güzel görünümler var. Önce Mars ve Jüpiter’in uyumlu açısı gelirlerinizi artırmak yönünde çok doğru adımları atabileceğinizi gösteriyor. Sonra Güneş de Mars’la kavuşarak beraber Jüpiter’le müthiş bir uyum içinde çalışacaktır. Hemen akabinde Güneş ve Mars beraberce Uranüs’ten destek alacaklar. Uzak ülkelerle ilgili güzel gelişmeleriniz olabilir. Psikolojik destek, danışmanlık, yardımlaşma veya spiritüel konularla ilgili güzel yatırımlarınız olabilir. Böyle bir iş yapıyorsanız çok başarılı olabilir, gelirinizi artırabilirsiniz. Kendinize aradığınız danışmanı veya psikologu bulabilirsiniz. Ailenizle aranız bozuksa düzeltebilir, geçmişe çok rahat sünger çekebilirsiniz. Ev satın alabilir, değiştirebilir veya ev eşyalarınızı yenileyebilirsiniz. 

16 Haziran’da İkizler burcunda, 2. Evinizdeki yeni ay da bütün bu gelişmeleri destekleyecek biçimde doğacak. Ayın 20’sinden sonra Jüpiter’le Uranüs de uyumlu çalışacağından konforunuzu artıran şeyler yapabilirsiniz. Spaya gidebilir, tatile çıkabilirsiniz. Ailenizden mutlu haberler alabilirsiniz. Genel olarak hayattaki memnuniyetinizi ve mutluluğunuzu artıran gelişmelerin içinde kalabilirsiniz.

Bu sürprizlerin devamı da var. Ayın son günlerinde Venüs de Jüpiter’le kavuşarak Uranüs’le görünümüne devam ettiğinde sürpriz evin, yardımın ya da mutlu haberin dozu artabilir. O günlerde sadece 23 Haziran’a dikkat edilmeli. 23 Haziran’da Merkür’ün 11.evinizdeki Neptün’le karesi hayalperest bir tutum içinde almanıza sebep olabilir ve ayakları yere basmayan, bütçenizi zorlayan yatırım kararları almanıza sebep olabilir. 


Boğa Burcunun Haziran 2015'e ait aylık astroloji yorumunu aşağıdaki ekrandan da izleyebilirsiniz.

Sonraki YazıSonraki Kayıt Önceki YazıÖnceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum:

Yorum Gönder