YENGEÇ Burcu Ocak 2016 Astroloji

Yengeç burcu Ocak 2016’da ikili ilişkiler ve ortaklıklar konusunda yoğun bir gündeme sahip. Güneş’in Oğlak burcunda olması Yengeç burcunun 7.eviyle ilgili planlar içinde olduğunu gösterirken aynı evde Merkür’ün 5 ile 25 Ocak arasında gerileyecek olması planlarını revize etmesi, bu konularla ilgili geçmiş konuların tekrar edilmesi veya biraz ağırdan almasını gerektirecek.  Yengeç burcunun 3. Evinde 7 Ocak’tan itibaren gerilemeye başlayacak olan Jupiter’in de Yengeç burcunun kişisel çabalarını ve meşgalelerini ilgilendiren konulardaki iyimser havanın azalması anlamına gelecek.

Mars, bu ay Akrep burcuna, Yengeç’in 5.evine girecek. Bu durum iyi haliyle aşk hayatınızı tamir etmek, hızlandırmak için idealdir. Kötü haliyle ise sevgilinizle aranıza hırsla sarf edilmiş sözler ve tartışmalar getirebilir.


10 Ocak’ta Oğlak burcundaki Yeni Ay birçok etki altında gerçekleşecek. Bu Yeni Ay, gerileyen Merkür ve Pluton ile kavuşumda + Uranüs’le kare açıda + Jüpiter ve Kuzey Ay düğümüyle üçgen açıda. Bunca etki altında gerçekleşen Yeni AY her türlü zorluğa, her türlü engele rağmen yeni bir ilişkiye girmeyi veya mevcut ilişkinizdeki problemleri çözmeyi hırsla arzu ettiğinizi gösteriyor. Hırslanın, isteyin ama ay sonuna kadar çözüm beklentisi içine girmemeye çalışın. 24 Ocak’taki dolunayının ertesi günü bitecek olan Merkür gerilemesiyle beraber ilişkinizdeki sorununuz olgunlaşmış veya yeni ilişkiniz, iş ilişkileriniz neticelenmiş olacaktır. 
Sonraki YazıSonraki Kayıt Önceki YazıÖnceki Kayıt Ana Sayfa