KOÇ Burcu Şubat 2016 Astroloji

Şubat ayının ilk yarısında 10.evinizde olan Merkür, Venüs, Pluton Oğlak burcunda kavuşarak 1.evinizde Koç burcunda olan Uranüs’e kare açı yapıyor. İşinizle, yöneticinizle, devlet dairesi işlerinizle ilgili sürpriz bir gelişme sizi endişelendirebilir veya yorabilir. 1 Şubat’ta Akrep burcunda 8. Evinizde Mars’la kavuşum halinde olan Ay da bu kaosa hareket katar. 11. Evinizdeki Güneş’in önce Satürn’le sonra Uranüs’le yapacağı sekstil açı sayesinde bir arkadaşınızdan veya bir uzmandan başınıza gelen durumla ilgili destek alabileceksiniz.

8 Şubat’ta Kova burcunda, 11.evinizde bir Yeni Ay var. Zam istemenin veya yaptığınız işteki ücretleri artırmanın tam sırası. Yalnız bu yeni Ay, Venüs-Pluton kavuşumunun Uranüs’e karesi etkisi altında gerçekleşeceği için terfi istemek veya işinizde yükselmek konusunda aşırı hırslı olabilirsiniz. Bu hırsınızı kontrol altına almak da güç. Evet, yeni şeyler elde edebilirsiniz ama bu biraz krizli biçimlerde gerçekleşebilir. Önümüzdeki iki hafta boyunca büyük kardeşlerinizle ilgili veya sosyal çevrenizde de şaşırtıcı gelişmeler yaşayabilirsiniz.

10-16 Şubat’ta Jupiter’in şanslı etkileri 10.evinizdeki Venüs ve 8. Evinizdeki Mars’ın üzerinde olacak. İşinizle ilgili veya herhangi bir konudaki zor meselenizle ilgili şanslı ve çözüm odaklı gelişmeleriniz olacak.

22 Şubat’ta Başak burcundaki dolunay esnasında da işinizle ilgili durum artık tamamen kapanacak. İş yerinizde ortamınız veya işinizin kapsamındaki değişiklik netleşecek. Sosyal çevrenizdeki yeni durum da olgunlaşmış olabilir. Arkadaşlarınıza daha çok vakit ayırmak için kişisel işlerinizden bazılarından vazgeçebilirsiniz.


Ayın son haftası 11.evinizdeki Merkür’ün önce Satürn, sonra Uranüs’le uyumlu açıları sosyal çevreniz sayesinde yeni bir yola gireceğinizi gösteriyor zaten. Arkadaşlarınızdan yana şanslı bir aydasınız. Ayın son günü artık Balık burcundaki Güneş’le Neptün’ün 12.evinizde kavuşumu dinlenmeyi ve gevşemeyi hak ettiğiniz anlamına geliyor. 
Sonraki YazıSonraki Kayıt Önceki YazıÖnceki Kayıt Ana Sayfa