BOĞA Burcu Şubat 2016 Astroloji

Şubat ayının ilk yarısında 9.evinizde olan Merkür, Venüs, Pluton Oğlak burcunda kavuşarak 12.evinizde Koç burcunda olan Uranüs’e kare açı yapıyor. Seyahat, eğitim, yeni bir tecrübe kazanmak istediğiniz her türlü girişiminizle ilgili sürpriz bir gelişme sizi endişelendirebilir veya yorabilir. 1 Şubat’ta Akrep burcunda 7. Evinizde Mars’la kavuşum halinde olan Ay da bu kaosa özellikle beraber hareket ettiğiniz ortaklarınız veya eşleriniz üzerinden hareket katar. 10. Evinizdeki Güneş’in önce Satürn’le sonra Uranüs’le yapacağı sekstil açı sayesinde saygı duyduğunuz, rapor verdiğiniz veya çok güvendiğiniz birinden başınıza gelen durumla ilgili destek alabileceksiniz.

8 Şubat’ta Kova burcunda, 10.evinizde bir Yeni Ay var. İşinizde görünür olmanın veya başarılarınızı pekiştirmenin tam sırası. Yalnız bu yeni Ay, Venüs-Pluton kavuşumunun Uranüs’e karesi etkisi altında gerçekleşeceği için işinizde yeni gelişmeler olmasını istemek veya farklı tecrübeler edinmek konusunda aşırı hırslı olabilirsiniz. Bu hırsınızı kontrol altına almak da güç. Evet, yeni alanlar, yeni sorumluluklar elde de edebilirsiniz ama bu biraz krizli veya şaşırtıcı biçimlerde gerçekleşebilir.

10-16 Şubat’ta Jupiter’in şanslı etkileri 9.evinizdeki Venüs ve 7. Evinizdeki Mars’ın üzerinde olacak. Yeni bir tecrübe, yeni bir macera veya ilişkilerinizle ilgili şanslı ve çözüm odaklı gelişmeleriniz olacak. Bir ortaklık veya evlilik kararı almak için şanslı bir hafta olacak.  

22 Şubat’ta Başak burcundaki dolunay esnasında da gönül işlerinizle, çocuklarınızla, yaratıcı işlerinizle ilgili bir konu veya proje tamamlanacak veya mevzu kapanacak. Sevgilinizle, çocuklarınızla, yatırımlarınızla ilgili sorularınızın cevabını alacaksınız. Ay başıda işinizle ilgili durum da olgunlaşmış olabilir. İşinize daha çok vakit ayırmak için özel hayatınızla ilgili işlerinizin bazılarından vazgeçebilirsiniz.

Ayın son haftası 10.evinizdeki Merkür’ün önce Satürn, sonra Uranüs’le uyumlu açıları kariyerinizde yeni bir yola gireceğinizi gösteriyor zaten. Hiç ummadığınız, uzaklarda veya perde arkasında kalmış kişilerden göreceğiniz destekler var. Ayın son günü artık Balık burcundaki Güneş’le Neptün’ün 11.evinizde kavuşumu arkadaşlarınızla ilgili bir konuda biraz üzülebileceğiniz anlamına geliyor. 
Sonraki YazıSonraki Kayıt Önceki YazıÖnceki Kayıt Ana Sayfa