ASLAN Burcu Şubat 2016 Astroloji

Şubat ayının ilk yarısında 6.evinizde olan Merkür, Venüs, Pluton Oğlak burcunda kavuşarak 9.evinizde Koç burcunda olan Uranüs’e kare açı yapıyor. İşiniz, sağlığınız veya yaşam düzeninizle ilgili sürpriz bir gelişme sizi endişelendirebilir veya yorabilir. 1 Şubat’ta Akrep burcunda 4. Evinizde Mars’la kavuşum halinde olan Ay da bu kaosa özellikle aileniz veya eviniz üzerinden hareket katar. Bu dönemde yiyip içtiklerinize özellikle dikkat ediniz. Sağlığınızı bozabilen şeyleri tüketme ihtimaliniz var. 7. Evinizdeki Güneş’in önce Satürn’le sonra Uranüs’le yapacağı sekstil açı sayesinde eşinizden, sevgilinizden, ortaklarınızdan ve sevdiklerinizden başınıza gelen durumla ilgili destek alabileceksiniz.

8 Şubat’ta Kova burcunda, 7.evinizde bir Yeni Ay var. Sevgili yapmanın, sevdiklerinizle yeni bir sayfa açmanın veya yeni bir ticari işe başlamanın tam sırası. Yalnız bu yeni Ay, Venüs-Pluton kavuşumunun Uranüs’e karesi etkisi altında gerçekleşeceği için yeni bir ilişki istemek veya ticaret yapmak konusunda aşırı hırslı olabilirsiniz. Bu hırsınızı kontrol altına almak da güç. Evet, yeni ilişkiler, yeni ticari faaliyetler elde de edebilirsiniz ama bu biraz krizli veya şaşırtıcı biçimlerde gerçekleşebilir.

10-16 Şubat’ta Jupiter’in şanslı etkileri 6.evinizdeki Venüs ve 4. Evinizdeki Mars’ın üzerinde olacak. Ev satın almak veya değiştirmek, bir projenizi karlı biçimde tamamlamakla ilgili şanslı ve çözüm odaklı gelişmeleriniz olacak. Bir yatırım veya mühim bir harcama kararı almak için şanslı bir hafta olacak.  

22 Şubat’ta Başak burcundaki dolunay esnasında da para kazanma veya bütçe yapmanızla ilgili bir konu veya proje tamamlanacak veya bir para mevzuu kapanacak. Sevgilinizle, çocuklarınızla, yatırımlarınızla ilgili sorularınızın cevabını alacaksınız. Ay başıda işinizle ilgili durum da olgunlaşmış olabilir. Eşinize veya sevdiklerinize daha çok vakit ayırmak için maddi getirileri olabilen işlerinizin bazılarından vazgeçebilirsiniz.


Ayın son haftası 7.evinizdeki Merkür’ün önce Satürn, sonra Uranüs’le uyumlu açıları ilişkinizde yeni ve uzun bir yola gireceğinizi gösteriyor zaten. İlişkiniz ciddiyet kazanabilir. Sizi seven, size doğru tavsiyeler de verebilen kişilerden göreceğiniz destekler de var. Bir ilişki gündeminiz yoksa bu bir ortaklık veya ticaret konusunda ciddi bir yola girme şeklinde de gerçekleşebilir. Ayın son günü artık Balık burcundaki Güneş’le Neptün’ün 8.evinizde kavuşumu güven ve kontrol duygunuzun azalabileceği ve kolay kandırılabileceğiniz anlamına geldiğinden birkaç günlük özel dikkat gerektiriyor. 
Sonraki YazıSonraki Kayıt Önceki YazıÖnceki Kayıt Ana Sayfa