AKREP Burcu Şubat 2016 Astroloji

Şubat ayının ilk yarısında 3.evinizde olan Merkür, Venüs, Pluton Oğlak burcunda kavuşarak 6.evinizde Koç burcunda olan Uranüs’e kare açı yapıyor. İletişim içinde olduğunuz kişiler, müşterileriniz, toplantılarınız veya iş arkadaşlarınızla ilgili sürpriz bir gelişme sizi endişelendirebilir veya yorabilir. 1 Şubat’ta Akrep burcunda 1. Evinizde Mars’la kavuşum halinde olan Ay da bu kaosa özellikle bedeniniz ve tepkilerinizi duygusallaştırmak ve dengesizleştirmek suretiyle hareket katar. Bu dönemde fiziksel hareketlerinize özellikle dikkat ediniz. Biraz daha ağır kanlı olmanızda fayda var zira sakarlığınızın artma ihtimali var. 4. Evinizdeki Güneş’in önce Satürn’le sonra Uranüs’le yapacağı sekstil açı sayesinde ailenizden başınıza gelen durumla ilgili destek alabileceksiniz.

8 Şubat’ta Kova burcunda, 4.evinizde bir Yeni Ay var. Yeni bir eve çıkmanın veya ev tadilatı yapmanın tam sırası. Yalnız bu yeni Ay, Venüs-Pluton kavuşumunun Uranüs’e karesi etkisi altında gerçekleşeceği için bu değişimi yapma konusunda aşırı hırslı olabileceğinizi ve bazı gündelik sorumluluklarınızın bu değişim esnasında zorluk çıkarabileceğini gösteriyor. Bu konudaki hırsınızı kontrol altına almak da güç. Evet, yaşam alanınızda istediğiniz yenilikleri elde de edebilirsiniz ama bu biraz krizli veya şaşırtıcı biçimlerde gerçekleşebilir.

10-16 Şubat’ta Jupiter’in şanslı etkileri 3.evinizdeki Venüs ve 1. Evinizdeki Mars’ın üzerinde olacak. Yeni müşteriler veya projeler yaratmak suretiyle kazancınızı artırmakla ilgili şanslı ve çözüm odaklı gelişmeleriniz olacak. Geleceğe yönelik yatırımlarınız, terfi etmeniz veya zam almanız konusunda şanslı bir hafta olacak. Dostlarınız vasıtasıyla bu şanslı projelere girebileceksiniz.

22 Şubat’ta Başak burcundaki dolunay esnasında da kazançlarınızla veya sosyal çevrenizle ilgili bir konu netleşecek ve sonuçlar alınacak. Arkadaşlarınızı ilgilendiren bazı konuların da cevabını alacaksınız. Ay başında evinizle ilgili durum da olgunlaşmış olabilir. Ailenize daha çok vakit ayırmak için sosyal hayatınızın hızını biraz kesebilirsiniz. .


Ayın son haftası 4.evinizdeki Merkür’ün önce Satürn, sonra Uranüs’le uyumlu açıları hayatınızın temellerini atmak üzere yeni ve uzun bir yola gireceğinizi gösteriyor. Aile içindeki ilişkileriniz ciddiyet kazanabilir. Aileden maddi veya emek gerektiren destekler görebilirsiniz. Ayın son günü artık Balık burcundaki Güneş’le Neptün’ün 6.evinizde kavuşumu iş arkadaşlarınızla aranızda dargınlık yaratabilir. Gündelik işlerinizde de hata yapma olasılığınız yüksek. Belki de çok yorulduğunuz için biraz dinlenmeniz gerekiyordur. Sonraki YazıSonraki Kayıt Önceki YazıÖnceki Kayıt Ana Sayfa