YENGEÇ Burcu Kasım 2015 Astroloji

YENGEÇ BURCU KASIM 2015

Kasım ayının ilk yarısı, Yükselen Yengeç için eğlenceli ve hareketli günler yaşayabileceği bir dönem olacak. Ayın üçüncü haftası ise eviyle ve ailesiyle ilgili zor ve sürpriz kararlar alması gerekebilir. Ayın son haftasında ise yeni bir projesiyle ilgili bir hayalkırıklığına uğrayabilir ve adeta hayatında hiçbir ilerleme olmuyormuş gibi gelebilir.  

Kasım ayı Başak burcunda Venüs ve Mars kavuşumuyla başlıyor. Yükselen Yengeç’in 3.evinde yaşanacak olan bu kavuşum ona yeni bir çevre veya uğraş sağlayabileceği gibi yeni bir araç satın alabilir, hayatı hız kazanabilir.

6 – 11 Kasım arasında Yengeç’in gönül işlerinde doğru motivasyonlarla ilerleyebilecek. 11 Kasım’da Akrep burcunda yaşanacak olan yeni ayda da yeni bir aşka başlayabilir. Gönül işleri konusunda artık daha rahattır. Sevgilisiyle ilgili her türlü pürüzü halletmiştir.   

12 Kasım’da Kuzey Ay Düğümü 18 aydır bulunduğu Terazi burcundan Başak burcuna giriyor ve Mayıs 2017’ye kadar orada kalıyor. Bu dönemde Yengeç hayatlarında gelecek kaygısını bırakıp şimdiye odaklanacak. Yapabileceğinden fazlasının yükünün altına girmekten vazgeçip herşeyle yavaş yavaş, azar azar, tadını çıkara çıkara ilgilenecek. Haklı olmak yerine keşfetmeyi bizzat tecrübe ederek doğruyu yanlışı test etmek isteyecek.

13 Kasım’da Venüs ile Satürn’ün uyumlu açısı evi ve ailesiyle alakalı işlerinde güvenli ve ciddi adımlarla ilerlediğini sansa da 20-24 Kasım arasında Venüs’ün Pluton ve Uranüs’le gergin açıları huzur ve yeni mekanındaki/evindeki beklentilerini karşılamayabilir.    

26 Kasım’da İkizler burcundaki dolunay esnasında ekstra duygusal olabilir ve uzun zamandır atıl kaldığını düşünüp hassaslaşabilir. Uzak ülkelerle ilgili planlarında aksaklıklar yaşayabilir.   


26 Kasım’da Satürn ve Neptün arasında kare açı yaşanacak. Bu etki tam açıya gelmeden evvel azar azar tüm aya yayılmıştı. Eylül 2016’ya kadar da bu ikili açıda kalacak. Kasım ayının sonunda bu sert açıya Güneş de katılacağı için durumun dozu iyice artabilir. Bu durum, Yengeç için yeni tecrübe etmek istediği konularda bir hayal kırıklığına işaret edebilir. Hayatında açmak istediği yeni sayfanın gerçekten hayal ettiği şey olmadığını anlayabilir. Yeni bir sayfa diye adlandırdığı yeni hayat kurgusunu daha gerçekçi zeminlerde araması gerektiğini fark edebilir ve aslında gerçekten önemli olanın yaşanmışlıklar oldugunu kavradığı için kendine daha uygun yenilikler için somut adımlar atması gerektiğini anlayabilir.  
Sonraki YazıSonraki Kayıt Önceki YazıÖnceki Kayıt Ana Sayfa