KOÇ Burcu Kasım 2015 Astroloji

KOÇ BURCU KASIM 2015

Kasım ayının ilk yarısı, Yükselen Koç için zor meselelerinin üstesinden gelebileceği bir dönem olacak. Ayın üçüncü haftası ise ikili ilişkileriyle ilgili zor ve sürpriz kararlar alması gerekebilir. Ayın son haftasında ise bir hayalkırıklığına uğrayabilir ve yeni gerçekleriyle yüzleşmek zorunda kalabilir.  

Kasım ayı Başak burcunda Venüs ve Mars kavuşumuyla başlıyor. Yükselen Koç’un 6.evinde yaşanacak olan bu kavuşum ona yeni iş fırsatları sunabileceği gibi elindeki işleri rahatlıkla ve ivedilikle halledebilmesini sağlayacak.

6 – 11 Kasım arasında Koç’u üzen, onu zorlayan, onu tedirgin eden bütün konularda ayakları yere basan, kalıcı çözümler üretebilecek. 11 Kasım’da Akrep burcunda yaşanacak olan yeni ayda da kendine yeni bir güven duygusu oluşturan gelişmeler yaşayabilir. Geleceğe yatırım yapma konusunda artık daha rahattır. Her türlü kaynağını bulmuştur.

12 Kasım’da Kuzey Ay Düğümü 18 aydır bulunduğu Terazi burcundan Başak burcuna giriyor ve Mayıs 2017’ye kadar orada kalıyor. Bu dönemde Koçlar hayatlarında rutini oluşturmak için çok hırslı olacak. Düzenli bir işleri, düzenli bir hayatları olsun diye çılgınca çaba sarf edebilirler. Olayları akışına bırakmak yerine en ince detayına kadar kurgulamak ve kontrol altında tutmak isteyebilirler.

13 Kasım’da Venüs ile Satürn’ün uyumlu açısı ilişkileri konusunda yeni ufuklara sağlam ve ciddi adımlarla ilerlediğini sansa da 20-24 Kasım arasında Venüs’ün Pluton ve Uranüs’le gergin açıları onu ilişkileri konusunda aniden yeniden belirsizliğe itebilir hatta verdiği ciddi kararlardan aniden sapabilir.  

26 Kasım’da İkizler burcundaki dolunay esnasında çevresindeki kişilerle gergin iletişim yaşayabilir, cesaretini kırabilecek durumlar yaşayabilir.  


26 Kasım’da Satürn ve Neptün arasında kare açı yaşanacak. Bu etki tam açıya gelmeden evvel azar azar tüm aya yayılmıştı. Eylül 2016’ya kadar da bu ikili açıda kalacak. Kasım ayının sonunda bu sert açıya Güneş de katılacağı için durumun dozu iyice artabilir. Bu durum, Koç için bir hayalkırıklığına işaret edebilir. Hayallerinin gerçeklerle alakası olmadığını anlayabilir ve doğru bildiği şeylerin yanlış olduğu kanaatine varabilir. Hayallerini daha gerçekçi kurgulaması gerektiğini fark edebilir ve aslında zamansız şeyler inşa etmenin daha önemli olduğunu kavradığı için iyilik yapmak, iyi işler ortaya çıkarmak için daha somut adımlar atması gerektiğini anlayabilir.  
Sonraki YazıSonraki Kayıt Önceki YazıÖnceki Kayıt Ana Sayfa