İKİZLER Burcu Kasım 2015 Astroloji

İKİZLER BURCU KASIM 2015

Kasım ayının ilk yarısı, Yükselen İkizler için işinde ve sağlığında mutlu gelişmeler yaşayabileceği bir dönem olacak. Ayın üçüncü haftası ise sevdiği kişiler veya uğraşlarla ilgili zor ve sürpriz kararlar alması gerekebilir. Ayın son haftasında ise kariyeriyle ilgili bir hayalkırıklığına uğrayabilir ve sorumluluk duygusu zedelenebilir.  

Kasım ayı Başak burcunda Venüs ve Mars kavuşumuyla başlıyor. Yükselen İkizler’in 4.evinde yaşanacak olan bu kavuşum ona yeni bir ev veya ev ortamı sağlayabileceği gibi mevcut evinde heyecanlı ve eğlenceli günler de sağlayabilir.

6 – 11 Kasım arasında İkizler’in işinde başarılı olmak üzere doğru motivasyonlarla ilerleyebilecek. 11 Kasım’da Akrep burcunda yaşanacak olan yeni ayda da yeni bir işe veya projeye başlayabilir. İşinde artık daha rahattır. Her türlü detaya yetişmiştir.  

12 Kasım’da Kuzey Ay Düğümü 18 aydır bulunduğu Terazi burcundan Başak burcuna giriyor ve Mayıs 2017’ye kadar orada kalıyor. Bu dönemde İkizler hayatlarında evlerine ve huzurlarına odaklanacak. Kendilerini rahat hissettiren, kendi konforlarına yönelik işler konusunda çok hırslı olacak. Bir ev sahibi olmak için veya evlerini tadil ettirmek için çılgınca çaba sarf edebilirler. Sorumluluklarını yerine getirmek, başarılı olmak, işlerinde yükselmek adına huzurlarını veya konforlarını geri planda bırakmak yerine azıcık aşım, ağrısız başım moduna girebilecek. Belki mekan değiştirme konusunda çılgınca bir istek duyacak.

13 Kasım’da Venüs ile Satürn’ün uyumlu açısı yaratıcı veya entellektüel işleri konusunda güvenli ve ciddi adımlarla ilerlediğini sansa da 20-24 Kasım arasında Venüs’ün Pluton ve Uranüs’le gergin açıları takdir ve taltif beklentilerini karşılamayabilir.    

26 Kasım’da İkizler burcundaki dolunay esnasında ekstra hassas olabilir ve hayatını doğru organize edemediğini hissedebilir.  


26 Kasım’da Satürn ve Neptün arasında kare açı yaşanacak. Bu etki tam açıya gelmeden evvel azar azar tüm aya yayılmıştı. Eylül 2016’ya kadar da bu ikili açıda kalacak. Kasım ayının sonunda bu sert açıya Güneş de katılacağı için durumun dozu iyice artabilir. Bu durum, İkizler için kariyeriyle ilgili bir hayal kırıklığına işaret edebilir. Kariyerinin gerçekten hayal ettiği şey olmadığını anlayabilir veya sevgilisiyle/eşiyle ilgili bir sıkıntı yaşayabilir. Başarı duygusunu daha gerçekçi zeminlerde araması gerektiğini fark edebilir ve aslında önemli olanın sorumluluklarını yerine getirmek oldugunu  kavradığı için kendine daha uygun işler bulmak için somut adımlar atması gerektiğini anlayabilir.  
Sonraki YazıSonraki Kayıt Önceki YazıÖnceki Kayıt Ana Sayfa