EKİM 2015 Burç Yorumları

Ekim 2015, Eylül'e göre çok daha rahat etkilere sahip. 9 Ekim'e kadar Merkür gerilemesi devam etse de 9'undan sonraki etkiler oldukça rahat. Bu ayın en önemli astroloji gündemi şöyle:

6 Ekim'de Güneş - Pluto karesi
7 Ekim'de Merkür - Satürn sekstili ve Mars - Neptün karşıtlığı
9 Ekim'de Merkür gerilemesi sona eriyor
12 Ekim'de Güneş - Uranüs karşıtlığı
13 Ekim'de Terazi burcunda yeni ay ve Merkür Satürn sekstili
17 Ekim'de Venüs - Neptün karşıtlığı
18 Ekim'de Mars - Jupiter kavuşumu
25 Ekim'de Venüs - Jüpiter kavuşumu
27 Ekim'de Boğa burcunda dolunay 

Burçlara göre Ekim 2015'in video yorumlarını aşağıdaki ekrandan izleyebilir, yazılı kısa yorumlarını aşağıdan takip edebilirsiniz. Burçlara göre Ekim 2015'in kısa yorumları aşağıdaki gibidir:


KOÇ BURCU
Ekim ayının ilk yarısı, Yükselen Koç için ilişkileri konusunda kafasının karışabileceği, kandırılabileceği, enerjisinin düşebileceği ama bir şekilde öz disiplinini koruyarak olayların üstesinden gelebileceği bir süre olacak. Ayın ikinci yarısı ise işiyle ilgili gündemlerin çoğalacağı, şanslı çıkışlar yapabileceği bir zaman başlıyor. Ayın son günlerinde ise olayların maddi yönünü fark edecek. Farklı tipte gelir kaynakları yaratması gerektiğini anlayacak.    BOĞA BURCU
Ekim ayının ilk yarısı, Yükselen Boğa için yaşam disiplini, rutini ve işyerindeki olaylar konusunda kafasının karışabileceği, kandırılabileceği, enerjisinin düşebileceği ama bir şekilde öz disiplinini koruyarak olayların üstesinden gelebileceği bir süre olacak. Ayın ikinci yarısı ise heyecanlı ve mutlu gündemlerin çoğalacağı, aşkı yakalayabileceği, şanslı çıkışlar yapabileceği bir zaman başlıyor. Ayın son günlerinde ise kişiliğiyle veya bedeniyle ilgili bir şeyinden hoşlanmadığını fark edecek.


İKİZLER BURCU
Ekim ayının ilk yarısı, Yükselen İkizler için çocuklarıyla, sevgilisiyle, hobileriyle ve heyecan duyduğu şeylerle ilgili konularda kafasının karışabileceği, kandırılabileceği, enerjisinin düşebileceği ama bir şekilde öz disiplinini koruyarak olayların üstesinden gelebileceği bir süre olacak. Ayın ikinci yarısı ise ailesinde ve hanesinde mutlu gündemlerin çoğalacağı, huzuru yakalayabileceği, güzel gayrimenkul yatırımları veya değişiklikleri yapabileceği bir zaman başlıyor. Ayın son günlerinde ise tatile ve dinlenmeye ihtiyaç duyduğunu fark edecek. 


YENGEÇ BURCU
Ekim ayının ilk yarısı, Yükselen Yengeç için eviyle, ailesiyle ve huzur bulduğu, rahat ettiği şeylerle ilgili konularda kafasının karışabileceği, kandırılabileceği, enerjisinin düşebileceği ama bir şekilde öz disiplinini koruyarak olayların üstesinden gelebileceği bir süre olacak. Ayın ikinci yarısı ise çevresinde ve iş hayatında yoğunluğun çoğalacağı, bol ve şanslı toplantılar yapabileceği, iletişim becerisinin artacağı bir zaman başlıyor. Ayın son günlerinde ise daha farklı kişilerle sosyalleşmeye ihtiyaç duyduğunu fark edecek. 


ASLAN BURCU
Ekim ayının ilk yarısı, Yükselen Aslan için çok yoğun ve çok kaotik başlıyor. Sıklıkla görüşmeler yapması gerektiği ama bu görüşmelerde kafası karışabilecek, kandırılabilecek, enerjisi düşebilecek ama bir şekilde öz disiplinini koruyarak olayların üstesinden gelebileceği bir süre olacak. Ayın ikinci yarısı ise gelirini artırabileceği ve kendine özgüveninin artacağı bir zaman başlıyor. Ayın son günlerinde ise kariyeriyle ilgili bir değişiklik yapmaya ihtiyaç duyduğunu fark edecek. Belki de bu ay bir iş değişikliği sayesinde gerçekleşen bir gelir artışından haber veriyordur.


BAŞAK BURCU
Ekim ayının ilk yarısı, Yükselen Başak için parayla ilgili sıkıntılarla başlıyor. Para kazanma veya bütçe yapma konusunda kafası karışabilecek, kandırılabilecek, enerjisi düşebilecek ama bir şekilde öz disiplinini koruyarak olayların üstesinden gelebileceği bir süre olacak. Ayın ikinci yarısı ise kendini yenileyebileceği ve şansının artacağı bir zaman başlıyor. Ayın son günlerinde ise hayat felsefesiyle ilgili bir değişiklik yapmaya ihtiyaç duyduğunu fark edecek. 


TERAZİ BURCU
Ekim ayının ilk yarısı, Yükselen Terazi için çeşitli iletişim ve teknolojik aletlerin bozulması aksaklıklarıyla başlıyor. Genel olarak kafası karışabilecek, kandırılabilecek, enerjisi düşebilecek ama bir şekilde öz disiplinini koruyarak olayların üstesinden gelebileceği bir süre olacak. Ayın ikinci yarısı ise dinlenebileceği, kaostan uzaklaşabileceği, gizli tuttuğu işlerinde ilerlemeler kaydedeceği bir zaman başlıyor. Ayın son günlerinde ise geleceğe yönelik, uzun vadeli yatırımlar yapmaya ihtiyaç duyduğunu fark edecek. 


AKREP BURCU
Ekim ayının ilk yarısı, Yükselen Akrep için çeşitli gizli tutmaya çalıştığı işlerinin yayılmasıyla başlıyor. Sır tutmaya çalışırken gaf yapabilecek, dinlenmek ve uzaklaşmak isterken kafası karışabilecek, yardımcı olması gerektiğinde enerjisi düşebilecek ama bir şekilde öz disiplinini koruyarak olayların üstesinden gelebilecek. Ayın ikinci yarısı ise arkadaşlarıyla eğlenebileceği, sosyalleşebileceği, büyük hayat planlarında ilerlemeler kaydedeceği bir zaman başlıyor. Ayın son günlerinde ise sevdiği kişi veya kişilerle biraz gerilecek. 


YAY BURCU
Ekim ayının ilk yarısı, Yükselen YAY için dostlarıyla arasında yaşayabileceği yanlış anlaşılmalarla başlıyor. Sosyalleşmek ve çevresini genişletmek isterken kafası karışabilecek, beraber çalışması gerektiğinde enerjisi düşebilecek ama bir şekilde öz disiplinini koruyarak olayların üstesinden gelebilecek. Ayın ikinci yarısı ise kariyer planlarında ilerlemeler kaydedeceği bir zaman başlıyor. Ayın son günlerinde ise iş arkadaşlarıyla veya sağlığıyla ilgili bir konuda gerilecek. 


OĞLAK BURCU
Ekim ayının ilk yarısı, Yükselen Oğlak için yöneticileri veya ebeveynleriyle arasında yaşayabileceği yanlış anlaşılmalarla başlıyor. Kariyeri, başarısı ve sorumlulukları konusunda kafası karışabilecek, çok çalışması gerektiğinde enerjisi düşebilecek ama bir şekilde öz disiplinini koruyarak olayların üstesinden gelebilecek. Ayın ikinci yarısı ise yeni bir tecrübe edinme, seyahate çıkma veya yeni bir şey öğrenme konusunda ilerlemeler kaydedeceği bir zaman başlıyor. Ayın son günlerinde ise sevgilisiyle, çocuklarıyla veya eğlenceli olması beklenen bir konuda gerilecek. 


KOVA BURCU
Ekim ayının ilk yarısı, Yükselen Kova için yeni deneyimler edinme, yeni şeyler öğrenme, seyahatleri veya hukuki konularında aksamalarla başlıyor. Hayatına katmak istediği yenilikler konusunda kafası karışabilecek, bu konuda uğraş vermesi gerektiğinde enerjisi düşebilecek ama bir şekilde öz disiplinini koruyarak olayların üstesinden gelebilecek. Ayın ikinci yarısı ise zor meselelerini çözme konusunda ilerlemeler kaydedeceği bir zaman başlıyor. Ayın son günlerinde ise ailesinden biriyle veya evini ilgilendiren bir meselede biraz gerilecek. 


BALIK BURCU
Ekim ayının ilk yarısı, Yükselen Balık için zor meselelerini çözmek için uğraşısında karşılaşabileceği engellerle başlıyor. Kime güvenmesi gerektiği veya kaosundan nasıl kurtulması gerektiği konusunda kafası karışabilecek, bu konuda uğraş vermesi gerektiğinde enerjisi düşebilecek ama bir şekilde öz disiplinini koruyarak olayların üstesinden gelebilecek. Ayın ikinci yarısı ise yeni bir ilişkiye başlayabilecek. Mevcut ilişkisi varsa bu ilişkisinde hızlı aşamalar kaydedeceği bir zaman başlıyor. Ayın son günlerinde ise kişisel çabalarını yanlış yerlere yönlendirdiğini fark ettiğinde biraz gerilebilecek. Sonraki YazıSonraki Kayıt Önceki YazıÖnceki Kayıt Ana Sayfa