BOĞA Burcu Kasım 2015 Astroloji

BOĞA BURCU KASIM 2015

Kasım ayının ilk yarısı, Yükselen Boğa için ikili ilişkilerinde mutlu gelişmeler yaşayabileceği bir dönem olacak. Ayın üçüncü haftası ise işiyle ilgili zor ve sürpriz kararlar alması gerekebilir. Ayın son haftasında ise iş ve dost çevresiyle ilgili bir hayalkırıklığına uğrayabilir ve güven duygusu zedelenebilir.  

Kasım ayı Başak burcunda Venüs ve Mars kavuşumuyla başlıyor. Yükselen Boğa’nın 5.evinde yaşanacak olan bu kavuşum ona yeni bir aşk çıkarabileceği gibi mevcut ilişkisinde heyecanlı ve eğlenceli günler de sağlayabilir.

6 – 11 Kasım arasında Boğa’nın ikili ilişkilerinde doğru motivasyonla ve duyguları da coşarak ilerleyebilecek. 11 Kasım’da Akrep burcunda yaşanacak olan yeni ayda da yeni bir aşk ve ortaklık gelişmesi yaşayabilir. İlişkileri artık daha rahattır. Her türlü uzlaşma sağlanmıştır.

12 Kasım’da Kuzey Ay Düğümü 18 aydır bulunduğu Terazi burcundan Başak burcuna giriyor ve Mayıs 2017’ye kadar orada kalıyor. Bu dönemde Boğalar hayatlarında kendilerine odaklanacak. Kendilerini heyecanlandıran, kendi çıkarlarına yönelik işler konusunda çok hırslı olacak. Heyecan duyabilecekleri bir işleri, eğlenceli veya popüler bir hayatları olsun diye çılgınca çaba sarf edebilirler. Gruba uymak, herkesi mutlu etmek adına kendi isteklerini geri planda bırakmak yerine yüreğinin çarptığı yere gitmek isteyecek.

13 Kasım’da Venüs ile Satürn’ün uyumlu açısı işi ve iş ilişkileri konusunda güvenli ve ciddi adımlarla ilerlediğini sansa da 20-24 Kasım arasında Venüs’ün Pluton ve Uranüs’le  gergin açıları onu işleri konusunda aniden yeniden belirsizliğe itebilir hatta verdiği ortaklık kararlarından aniden sapabilir.   

26 Kasım’da İkizler burcundaki dolunay esnasında para ve masrafları konusunda gerginlikler yaşayabilir, ailesiyle arasında hassas durumlar yaşayabilir.  


26 Kasım’da Satürn ve Neptün arasında kare açı yaşanacak. Bu etki tam açıya gelmeden evvel azar azar tüm aya yayılmıştı. Eylül 2016’ya kadar da bu ikili açıda kalacak. Kasım ayının sonunda bu sert açıya Güneş de katılacağı için durumun dozu iyice artabilir. Bu durum, Boğa için bir güven zedelenmesine işaret edebilir. Güvendiği kişilerin gerçekten güvenebileceği durumlarla alakası olmadığını anlayabilir ve geride kaldığını düşündüğü meselelerin yeniden ayyuka çıkmasıyla yüzleşebilir. Güven duygusunu daha gerçekçi zeminlerde araması gerektiğini fark edebilir ve aslında dostluk inşa etmenin daha önemli olduğunu kavradığı için samimi bir dostluk, gerçekten güvenilir bir çevre yaratmak için daha somut adımlar atması gerektiğini anlayabilir.  
Sonraki YazıSonraki Kayıt Önceki YazıÖnceki Kayıt Ana Sayfa