TERAZİ Burcu Kasım 2015 Astroloji

TERAZI BURCU KASIM 2015

Kasım ayının ilk yarısı, Terazi için gelirini artırmak, bütçe yapmak ve doğru yatırımlar yapmak peşinde olabileceği bir dönem olacak. Ayın üçüncü haftası ise evi, ailesi veya eşiyle ile ilgili zor ve sürpriz kararlar alması gerekebilir. Ayın son haftasında ise işiyle, iş arkadaşlarıyla veya sağlığıyla ilgili gerçeklerle yüzleşebilir.   

Kasım ayı Başak burcunda Venüs ve Mars kavuşumuyla başlıyor. Yükselen Terazi’nin 12.evinde yaşanacak olan bu kavuşum manevi hayatına hareket kazandırırken gündelik hayatındaki hareketliliği azaltabilir. Uzaklara gitmek veya uzun zamandır ayrılmak istediğiniz bir konu veya durumdan uzaklaşabileceksiniz. Bu etki uzun vadeli yatırımlar yapma çabanıza da işaret edebilirken bu yatırımlar kayıp gibi düşünülebilen, ziyan olma ihtimali yüksek harcamalar da olabilir.  

6 – 11 Kasım arasında Terazi’nin özellikle harcamaları ve yatırımları konusunda doğru motivasyonlarla doğru işler yapılacak. Ay başındaki acelecilik ortadan kalkacak ve sindire sindire kararlar alabilecek. 11 Kasım’da Akrep burcunda yaşanacak olan yeni ayda da yeni bir kazanca kavuşabilir veya şanslı bir satış veya harcama yapabilir. Geliri konusunda artık daha rahattır. Kendini oldukça değerli hisseder.   

12 Kasım’da Kuzey Ay Düğümü 18 aydır bulunduğu Terazi burcundan Başak burcuna giriyor ve Mayıs 2017’ye kadar orada kalıyor. Bu dönemde Teraziler hayatlarında gündelik işlerle uğraşmaktan vazgeçebilir. Mücadele etmekten sıkılabilir. Kendini maneviyata ve dinlenmeye ayırabilir. Uzak ülkelere gidebilir veya bu ülkelerle sıkı işbirlikleri yapabilir. Bunu yaparken aşırı hırslı ve aşırı detaycı davranabilir. Varsa uyku ve ayaklarıyla ilgili problemleriyle ilgilenmeleri gerekebilir. Sağlıklı olmak konusundaki özenlerini de kaybedebilirler. 

13 Kasım’da Venüs ile Satürn’ün uyumlu açısı çevresiyle arasındaki bağını kuvvetlendirdiğini, projeleri konusunda güvenli ve ciddi adımlarla ilerlediğini sansa da 20-24 Kasım arasında Venüs’ün Pluton  ve Uranüs’le gergin açıları yeterince iyi ve güzel kararlar almadığını görebilir, bir süredir uğraştığı bir tarz değişikliğinden veya herhangi bir konuyu ‘güzelleştirme’  veya bu konuya ‘uyum sağlama’ kararından aniden vazgeçebilir. Eşi ve sevgilisiyle arasında kıskançlık veya ev düzeniyle ilgili konularda uyuşmazlık yaşayabilir.     

26 Kasım’da İkizler burcundaki dolunay esnasında uzman kişilerle, öğretmenleriyle veya danışmanlık aldıkları kişilerle gerginlik yaşayabilir ve bazılarıyla arasına dargınlık girebilir. Yeni tecrübe etmek istediği planlarında aksaklıklar yaşayabilir.   

26 Kasım’da Satürn ve Neptün arasında kare açı yaşanacak. Bu etki tam açıya gelmeden evvel azar azar tüm aya yayılmıştı. Eylül 2016’ya kadar da bu ikili açıda kalacak. Kasım ayının sonunda bu sert açıya Güneş de katılacağı için durumun dozu iyice artabilir. Bu durum, Terazi için işiyle veya iş arkadaşlarıyla kişilerle alakalı bir hayal kırıklığına sebep olabilir. Sağlığıyla ilgili yeni yüzleşeceği bir sorunu olabilir. Hayallerine daha uygun işler ve uğraşlar bulmak için somut adımlar atması gerektiğini anlayabilir. Mücadele ettiği konularda kendini feda edercesine çalışmaktan vazgeçebilir.   Sonraki YazıSonraki Kayıt Önceki YazıÖnceki Kayıt Ana Sayfa