BAŞAK Burcu Kasım 2015 Astroloji

BAŞAK BURCU KASIM 2015

Başak Burcu için Satürn Neptün Karesi
Kasım ayının ilk yarısı, Yükselen Başak için bol ve şanslı biçimlerde konuşmalı, yazışmalı, görüşmeli günler yaşayabileceği bir dönem olacak. Ayın üçüncü haftası ise bir yatırımı veya bir harcaması ile ilgili zor ve sürpriz kararlar alması gerekebilir. Ayın son haftasında ise sevdikleriyle veya ortaklarıyla ilgili bir hayalkırıklığına uğrayabilir.  

Kasım ayı Başak burcunda Venüs ve Mars kavuşumuyla başlıyor. Yükselen Başak’ın 1.evinde yaşanacak olan bu kavuşum hayatına hareket kazandıracaktır. Bu etki tarzınızı ve bedeninizi güzelleştirme çabanıza da işaret edebilir. Hayatınıza sporu ve bakımı rahatlıkla katabileceğiniz bir dönemdesiniz.

6 – 11 Kasım arasında Başak’ın özellikle hesaba veya iletişime dayalı iş hayatında doğru motivasyonlarla doğru işler yapılacak. 11 Kasım’da Akrep burcunda yaşanacak olan yeni ayda da yeni bir projeye başlayabilir veya şanslı bir satış veya anlaşma yapabilir. Becerileri konusunda artık daha rahattır. Kendini oldukça yetkin hisseder.   

12 Kasım’da Kuzey Ay Düğümü 18 aydır bulunduğu Terazi burcundan Başak burcuna giriyor ve Mayıs 2017’ye kadar orada kalıyor. Bu dönemde Başaklar hayatlarında sevdikleriyle ilgilenmeyi bırakıp kendine ve özellikle de kendi başınalığına odaklanacak. Kendini geliştirmek için, canının istediklerini yapmak için aşırı hırslı ve aşırı detaycı davranabilir. Aşırı titiz bir beslenme veya yaşam düzenine girebilir.

13 Kasım’da Venüs ile Satürn’ün uyumlu açısı mali işlerinde güvenli ve ciddi adımlarla ilerlediğini sansa da 20-24 Kasım arasında Venüs’ün Pluton ve Uranüs’le gergin açıları kazancının yerini bulmadığını görebilir, bir süredir uğraştığı bir yatırım kararından aniden vazgeçebilir.   

26 Kasım’da İkizler burcundaki dolunay esnasında yöneticileriyle veya ebeveynleriyle gerginlik yaşayabilir ve bazılarıyla arasına dargınlık girebilir. Kariyeriyle ilgili planlarında aksaklıklar yaşayabilir.   


26 Kasım’da Satürn ve Neptün arasında kare açı yaşanacak. Bu etki tam açıya gelmeden evvel azar azar tüm aya yayılmıştı. Eylül 2016’ya kadar da bu ikili açıda kalacak. Kasım ayının sonunda bu sert açıya Güneş de katılacağı için durumun dozu iyice artabilir. Bu durum, Başak için sevdikleriyle veya ortak iş yaptığı kişilerle alakalı bir hayal kırıklığına sebep olabilir. Eşini veya ortağının ondan sakladığı bir konuyla yüzleşmesi gerekebilir. Hayallerine daha uygun ortaklar/sevgililer bulmak için somut adımlar atması gerektiğini anlayabilir. Eşinin veya sevdiklerinin bir hayali uğruna kendini feda edercesine çalışmaktan vazgeçebilir.   
Sonraki YazıSonraki Kayıt Önceki YazıÖnceki Kayıt Ana Sayfa