ASLAN Burcu Kasım 2015 Astroloji

ASLAN BURCU KASIM 2015

Kasım ayının ilk yarısı, Yükselen Aslan için evinde ve ailesinde hareketli günler yaşayabileceği bir dönem olacak. Ayın üçüncü haftası ise üzerinde uğraştığı işlerle ilgili zor ve sürpriz kararlar alması gerekebilir. Ayın son haftasında ise ciddi bir konuda, bir borç alacak veya güven duygusuyla ilgili bir hayalkırıklığına uğrayabilir.  

Kasım ayı Başak burcunda Venüs ve Mars kavuşumuyla başlıyor. Yükselen Aslan’ın 2.evinde yaşanacak olan bu kavuşum ona yeni ve görece kolay bir kazanç sağlayabilir. Bu etki masraf da çıkarabilir. Öyle bile olsa bu harcamayı rahatlıkla yapabileceğinizin iyimserliği üzerinizdedir

6 – 11 Kasım arasında Aslan’ın ev ve aile hayatında doğru motivasyonlarla doğru işler yapılacak. 11 Kasım’da Akrep burcunda yaşanacak olan yeni ayda da yeni bir ev ve aile hayatı başlayabilir. Ev ve aile işleri konusunda artık daha rahattır. Ailesiyle ilgili her türlü pürüzü halletmiştir.   

12 Kasım’da Kuzey Ay Düğümü 18 aydır bulunduğu Terazi burcundan Başak burcuna giriyor ve Mayıs 2017’ye kadar orada kalıyor. Bu dönemde Aslanlar hayatlarında başkalarının dertleriyle ilgilenmeyi bırakıp kendi ailesine ve özellikle de ailesinin gelirine ve değerine odaklanacak. Banka hesabını büyütmek için, para biriktirmek için aşırı hırslı ve aşırı detaycı davranabilir. Parasını kuruşu kuruşuna takip edebilir.

13 Kasım’da Venüs ile Satürn’ün uyumlu açısı iletişimle alakalı işlerinde güvenli ve ciddi adımlarla ilerlediğini sansa da 20-24 Kasım arasında Venüs’ün Pluton ve Uranüs’le gergin açıları kişisel çabalarının, uygulamalarının yerini bulmadığını görebilir, üzerinde bir süredir uğraştığı projelerden aniden vazgeçebilir.   

26 Kasım’da İkizler burcundaki dolunay esnasında arkadaşlarıyla gerginlik yaşayabilir ve bazılarıyla arasına dargınlık girebilir. Kazançlarıyla ilgili planlarında aksaklıklar yaşayabilir.   


26 Kasım’da Satürn ve Neptün arasında kare açı yaşanacak. Bu etki tam açıya gelmeden evvel azar azar tüm aya yayılmıştı. Eylül 2016’ya kadar da bu ikili açıda kalacak. Kasım ayının sonunda bu sert açıya Güneş de katılacağı için durumun dozu iyice artabilir. Bu durum, Aslan için geçmişte kaldığını sandığı bir konunun tekrar sorunlu biçimde karşısına çıkması sebebiyle bir hayal kırıklığına sebep olabilir. Eski bir borçla veya bir alacak verecek davasıyla yeniden yüzleşmesi gerekebilir. Egosunu yıkan, kalbini kıran bir güven sorunu da yaşayabilir ve aslında gerçekten önemli olanın kişisel mutluluğu oldugunu kavradığı için kendine daha uygun maddi ve manevi destek bulmak için somut adımlar atması gerektiğini anlayabilir.  
Sonraki YazıSonraki Kayıt Önceki YazıÖnceki Kayıt Ana Sayfa