YAY Burcu Ağustos 2015 Astroloji

YAY BURCU Ağustos 2015 Astroloji Yorumu

Ağustos ayı, Yükselen Yay için 3. evinde Kova burcundaki dolunay ile açılıyor. Çevrenizle, akraba ve kardeşlerinizle, iletişim şeklinizle ilgili bir konuda yaptığınız bir hatanın veya dikkatsizliğin huzursuzluğunu yaşayabilirsiniz. Ayın başında Aslan burcunda, 9.evinizde çok gezegen var. Merkür, Venüs, Güneş ve Jüpiter birbirleriyle kavuşarak yeni şeyler deneme, görme ve yaşama arzunuzu artırıp sizi daha maceraperest hale getirecektir. Çok gezdiğiniz, okuduğunuz, öğrendiğiniz ve düşündüğünüz günler olacak. Bekar Yaylar yeni biriyle de tanışabilir. 25 Temmuz’da gerilemeye başlayan Venüs, Ağustos ayı boyunca Aslan burcunda, 9. evinizde geriliyor olacak fakat. Venüs sizin 11 ve 6. evlerinizi yönettiği için dilediğiniz kadar sosyalleşemeyebilir, para kazanamayabilir veya iş arkadaşlarınızla aranızı açabilirsiniz.

Tabii Ağustos boyunca Aslan burcunda yerleşmiş bütün bu gezegenler Satürn’e de zaman zaman kare açı yapacak. Nasıl değişik projeler yapabilirim ve nasıl daha çok gezebilirim diye düşündüğünüz bu günlerde Satürn, karşınıza beklenmedik gecikmeler veya sıkıntılar çıkarabilir. Ayak ağrıları ve uyku problemleri yaşayabilirsiniz. Bunlara çok da takılmazsınız çünkü bu Satürn, Akrep burcunu tekrar ziyarete eden bir Satürn olduğu için karşılaşacağınız sorunların üstesinden gelme beceriniz de mevcut.

Yeni projelerinizi oluşturmak için 13-20 Agustos arası çok güzel günler. 14 Ağustos’ta 9. evinizde Aslan burcunda yaşanacak olan Yeni Ay aynı zamanda Uranüs’le de üçgen açıda yeniliklere ve beklenmedik iyi gelişmelere işaret. Yeni bir aşka başlamanız, yaratıcı bir işe girişmeniz, yeni bir yatırım yapmanız veya yeni bir eğitim programına uymanız gerekiyorsa bunları kafanızda planlayın ama kesin karar vermek için Venüs’ün geri hareketini bitireceği 6 Eylül’ü bekleyin.

Ayın son haftasına geldiğimizde Güneş ve Merkür Başak burcuna girmiş olacağından artık yeni şeyler bulmaya çalışmaya ara verip bulduklarınızı hayata geçirmeniz gerekecek. 29 Agustos’ta 4. evinizdeki Balık dolunayı da artık daha sakin ve ayakları yere basan bir moda girmenize dair bir başka işaret olacak.


Bu ayın en önemli gündemi ve yeni ama büyük şeyler bulmak lazım fikrinden vazgeçmemizin de en kritik etkisi, Jüpiter’in 11 Agustos’ta Temmuz 2014’ten beri ilerlediği Aslan burcundan çıkarak Başak burcuna girmesi olacak. Jüpiter, Eylül 2016’ya kadar Başak burcunda olacak. Başak burcu, görev bilincine sahiptir ve düzenli olmayı sever. Jüpiter, Yükselen Yay için 10.evde ilerlerken bir yıldır fikren kurguladığınız işleri hayata geçirmenizi ister. Bunu yaparken de disiplinli ve azla da yetinir halde ilerlemenizi ister. Daha çok çalışacağınız, yüksek makamlı kişilerle temasta olacağınız ve işinizdeki sorumluluklarınızı da artıracağınız bir dönem olacaktır. İşiniz için seyahat edebilirsiniz. Özellikle danışmanlık veya yurtdışı bağlantılı işlerinizde oldukça başarılı olursunuz. Yalnız yükselen dereceniz bu şans zamanlamasında kritiktir. Erken yükselen derecelerinde olan Yaylar bu etkiyi hemen hissetmeye başlayacakken ileri derecedekiler önümüzdeki bahara kadar hissetmeyebilirler. 


Yay Burcunun Ağustos 2015'e ait burç yorumlarını aşağıdaki ekrandan izleyebilirsiniz:

Sonraki YazıSonraki Kayıt Önceki YazıÖnceki Kayıt Ana Sayfa