OĞLAK Burcu Ağustos 2015 AStroloji

OĞLAK BURCU Ağustos 2015 Astroloji Yorumu

Ağustos ayı, Yükselen Oğlak için 2. evinde Kova burcundaki dolunay ile açılıyor. Bir yatırımınız, harcamanız veya gelirinizle ilgili bir konuda yaptığınız bir hatanın veya dikkatsizliğin  yaşayabilirsiniz. Ayın başında Aslan burcunda, 8.evinizde çok gezegen var. Merkür, Venüs, Güneş ve Jüpiter birbirleriyle kavuşarak zor meselelerinizi çözme isteğinizi artırıp sizi daha kontrolcü hale getirecektir. Çok huzursuzlanabileceğiniz, kimselere güvenmeyeceğiniz veya kuşku duyacağınız günler olacak. Sevgilinizle aranızdaki güven ya da para sorununu da çözmek isteyeceksiniz. 25 Temmuz’da gerilemeye başlayan Venüs, Ağustos ayı boyunca Aslan burcunda, 8. evinizde geriliyor olacak fakat. Venüs sizin 10 ve 5. evlerinizi yönettiği için dilediğiniz kadar takdir göremeyebilir; alkış alamayabilir veya sevgilinizle aranızı açabilirsiniz. Çıktığınız tatilden memnun da olmayabilirsiniz.

Tabii Ağustos boyunca Aslan burcunda yerleşmiş bütün bu gezegenler Satürn’e de zaman zaman kare açı yapacak. Nasıl takıldığım konuları çözerim, insanlara nasıl güvenebilirim diye düşündüğünüz bu günlerde Satürn, karşınıza beklenmedik gecikmeler veya sıkıntılar çıkarabilir. Eklem ağrıları yaşayabilirsiniz. Bunlara çok da takılmazsınız çünkü bu Satürn, Akrep burcunu tekrar ziyarete eden bir Satürn olduğu için karşılaşacağınız sorunların üstesinden gelme beceriniz de mevcut.

Meselelerinizi çözmek için 13-20 Agustos arası çok güzel günler. 14 Ağustos’ta 8. evinizde Aslan burcunda yaşanacak olan Yeni Ay aynı zamanda Uranüs’le de üçgen açıda yeniliklere ve beklenmedik iyi gelişmelere işaret. Yeni bir gayrimenkul yatırımı yapmanız, ev tadilatı veya değişikliğine gitmeniz, hayatınızdan zor bir insanı çıkarmanız, ailenizden destek almanız veya borç almanız gerekiyorsa bunları kafanızda planlayın ama kesin karar vermek için Venüs’ün geri hareketini bitireceği 6 Eylül’ü bekleyin.

Ayın son haftasına geldiğimizde Güneş ve Merkür Başak burcuna girmiş olacağından artık meselelerinizi çözmeye çalışmaya ara verip geleceğe umutla bakacaksınız. 29 Agustos’ta 3. evinizdeki Balık dolunayı da artık kişisel çabalarınıza yeni bir yöne vermenize dair bir başka işaret olacak.


Bu ayın en önemli gündemi ve kontrolcülükten vazgeçmemizin de en kritik etkisi, Jüpiter’in 11 Agustos’ta Temmuz 2014’ten beri ilerlediği Aslan burcundan çıkarak Başak burcuna girmesi olacak. Jüpiter, Eylül 2016’ya kadar Başak burcunda olacak. Başak burcu, görev bilincine sahiptir ve düzenli olmayı sever. Jüpiter, Yükselen Oğlak için 9.evde ilerlerken bir yıldır zor meselelerinizi çözdüğünüz için artık hayata umutla ve yeniliklerle bakmanızı ister. Bunu yaparken de disiplinli ve azla da yetinir halde ilerlemenizi ister. Daha çok gezegeğiniz, ticaret yapacağınız ve yeni projelerde görev alacağınız bir dönem olacaktır. Bekar Oğlaklar bu dönemde evlenme fırsatı da yakalayabilir. Özellikle danışmanlık, seyahat ve turizm bağlantılı işlerinizde oldukça başarılı olursunuz. Yalnız yükselen dereceniz bu şans zamanlamasında kritiktir. Erken yükselen derecelerinde olan Oğlaklar bu etkiyi hemen hissetmeye başlayacakken ileri derecedekiler önümüzdeki bahara kadar hissetmeyebilirler. 

Oğlak Burcunun Ağustos 2015'e ait burç yorumlarını aşağıdaki ekrandan izleyebilirsiniz:

Sonraki YazıSonraki Kayıt Önceki YazıÖnceki Kayıt Ana Sayfa