KOVA Burcu Ağustos 2015 Astroloji

KOVA BURCU Ağustos 2015 Astroloji Yorumu

Ağustos ayı, Yükselen Kova için 1. evinde Kova burcundaki dolunay ile açılıyor. Kişiliğinizle, tarzınızla, bedeninizle ilgili bir konuda yaptığınız bir hatanın veya dikkatsizliğin huzursuzluğunu yaşayabilirsiniz. Ayın başında Aslan burcunda, 7.evinizde çok gezegen var. Merkür, Venüs, Güneş ve Jüpiter birbirleriyle kavuşarak ilişki gündeminizi artıracak ve sizi haz peşinde koşturacaktır. Ortaklarınızla, sevgilinizle veya sevdiklerinizle bol vakit geçirdiğiniz günler olacak. Onlarla aranızdaki ilişkiyi kuvvetlendirmek isteyeceksiniz. 25 Temmuz’da gerilemeye başlayan Venüs, Ağustos ayı boyunca Aslan burcunda, 7. evinizde geriliyor olacak fakat. Venüs sizin 9 ve 4. evlerinizi yönettiği için umut kırıcı veya rahatınızı kaçıran gelişmeler de yaşayabilirsiniz. Bu dönemde çıkacağınız seyahatten veya alacağınız ev eşyalarından sonradan memnun olmayabilirsiniz.

Tabii Ağustos boyunca Aslan burcunda yerleşmiş bütün bu gezegenler Satürn’e de zaman zaman kare açı yapacak. Nasıl ortaklıklar kurmalıyım, sevdiklerimle nasıl daha iyi geçinebilirim diye düşündüğünüz bu günlerde Satürn, karşınıza beklenmedik gecikmeler veya sıkıntılar çıkarabilir. Eklem ağrıları veya alerji sorunları yaşayabilirsiniz. Bunlara çok da takılmazsınız çünkü bu Satürn, Akrep burcunu tekrar ziyarete eden bir Satürn olduğu için karşılaşacağınız sorunların üstesinden gelme beceriniz de mevcut.

Sevdiklerinizle aranızı sıkılaştırmak için 13-20 Agustos arası çok güzel günler. 14 Ağustos’ta 7. evinizde Aslan burcunda yaşanacak olan Yeni Ay aynı zamanda Uranüs’le de üçgen açıda yeniliklere ve beklenmedik iyi gelişmelere işaret. Yeni bir projenizde, akrabalarınızla beraber geliştirdiğiniz bir işte, satış / pazarlama konularında veya iş toplantınızda mühim kararlar vermeniz gerekiyorsa tüm bunları kafanızda planlayın ama kesin karar vermek için Venüs’ün geri hareketini bitireceği 6 Eylül’ü bekleyin.

Ayın son haftasına geldiğimizde Güneş ve Merkür Başak burcuna girmiş olacağından artık insanlarla ilişkinizi kurtarmaya veya oluşturmaya yönelik işlerinize ara verip ciddi meselelerinize odaklanacaksınız. 29 Agustos’ta 2. evinizdeki Balık dolunayı da artık maddi konularda, gelir ve harcamalarınızı düzene koymanıza dair bir başka işaret olacak.

Bu ayın en önemli gündemi ve ilişki odaklılıktan vazgeçmemizin de en kritik etkisi, Jüpiter’in 11 Agustos’ta Temmuz 2014’ten beri ilerlediği Aslan burcundan çıkarak Başak burcuna girmesi olacak. Jüpiter, Eylül 2016’ya kadar Başak burcunda olacak. Başak burcu, görev bilincine sahiptir ve düzenli olmayı sever. Jüpiter, Yükselen Kova için 8.evde ilerlerken bir yıldır ilişki kurduğunuz kişilerle veya konularla aranızdaki zor meseleleri de çözmenizi ve onlarla güvene dayalı veya güven verici işleyişler oluşturmanızı ister. Bunu yaparken de disiplinli ve azla da yetinir halde ilerlemenizi ister. Daha çok zorluklarınızı çözeceğiniz bir dönem olacaktır. Kolay borç bulabilir, borçlarınızı da kolayca ödeyebilirsiniz. Özellikle finansal işlerinizde oldukça başarılı olursunuz. Yalnız yükselen dereceniz bu şans zamanlamasında kritiktir. Erken yükselen derecelerinde olan Kovalar bu etkiyi hemen hissetmeye başlayacakken ileri derecedekiler önümüzdeki bahara kadar hissetmeyebilirler. 


Kova Burcunun Ağustos 2015'e ait burç yorumlarını aşağıdaki ekrandan izleyebilirsiniz:

Sonraki YazıSonraki Kayıt Önceki YazıÖnceki Kayıt Ana Sayfa