BALIK Burcu Ağustos 2015 Astroloji

BALIK BURCU Ağustos 2015 Astroloji Yorumu

Ağustos ayı, Yükselen Balık için 12. evinde Kova burcundaki dolunay ile açılıyor. Araştırma yaptığınız veya gizli tuttuğunuz bir konuda yaptığınız hatanın veya dikkatsizliğin huzursuzluğunu yaşayabilirsiniz. Ayın başında Aslan burcunda, 6.evinizde çok gezegen var. Merkür, Venüs, Güneş ve Jüpiter birbirleriyle kavuşarak iş ve sorumluluklarla ilgili gündeminizi artıracak ve çok çalıştıracaktır. İş arkadaşlarınızla bol vakit geçirdiğiniz, rekabeti bol günler olacak. Onlarla aranızdaki ilişkiyi kuvvetlendirmek isteyeceksiniz. 25 Temmuz’da gerilemeye başlayan Venüs, Ağustos ayı boyunca Aslan burcunda, 6. evinizde geriliyor olacak fakat. Venüs sizin 8 ve 3. evlerinizi yönettiği için güven zedeleyici veya yaptığınız işleri sil baştan yapmanızı gelişmeler de yaşayabilirsiniz. Bu dönemde alacağınız eğitimlerden veya gireceğiniz işlerden sonradan memnun olmayabilirsiniz.

Tabii Ağustos boyunca Aslan burcunda yerleşmiş bütün bu gezegenler Satürn’e de zaman zaman kare açı yapacak. İşlerimin nasıl altından kalkabilirim diye düşündüğünüz bu meşgul günlerde Satürn, karşınıza beklenmedik gecikmeler veya sıkıntılar çıkarabilir. Diz ağrıları veya yüksek ateş sorunları yaşayabilirsiniz. Bunlara çok da takılmazsınız çünkü bu Satürn, Akrep burcunu tekrar ziyarete eden bir Satürn olduğu için karşılaşacağınız sorunların üstesinden gelme beceriniz de mevcut.

İşlerinizi yoluna koymanız ve rakiplerinizi alt etmeniz için 13-20 Agustos arası çok güzel günler. 14 Ağustos’ta 6. evinizde Aslan burcunda yaşanacak olan Yeni Ay aynı zamanda Uranüs’le de üçgen açıda yeniliklere ve beklenmedik iyi gelişmelere işaret. Yeni bir yatırımınız veya harcamanız olacaksa tüm bunları kafanızda planlayın ama kesin karar vermek için Venüs’ün geri hareketini bitireceği 6 Eylül’ü bekleyin.

Ayın son haftasına geldiğimizde Güneş ve Merkür Başak burcuna girmiş olacağından artık mücadelelerle dolu iş ortamına ara verip ilişkilerinize odaklanacaksınız. 29 Agustos’ta 1. evinizdeki Balık dolunayı da artık kendinize odaklanmanıza, hayatınıza çeki düzen vermenize dair bir başka işaret olacak.


Bu ayın en önemli gündemi ve iş odaklılıktan vazgeçmemizin de en kritik etkisi, Jüpiter’in 11 Agustos’ta Temmuz 2014’ten beri ilerlediği Aslan burcundan çıkarak Başak burcuna girmesi olacak. Jüpiter, Eylül 2016’ya kadar Başak burcunda olacak. Başak burcu, görev bilincine sahiptir ve düzenli olmayı sever. Jüpiter, Yükselen Balık için 7.evde ilerlerken bir yıldır çalışıp didindiniz, güzel işler de yaptınız, şimdi sıra güzel ilişkiler kurmakta diyecek. Bunu yaparken de disiplinli ve azla da yetinir halde ilerlemenizi ister. Daha çok mantıklı ilişkiler kurduğunuz bir dönem olacaktır. Kendinizi kolaylıkla bir ya da birkaç ilişki içinde bulabilirsiniz. Evlenebilirsiniz. Güzel ortaklıklar kurabilirsiniz. Yalnız yükselen dereceniz bu şans zamanlamasında kritiktir. Erken yükselen derecelerinde olan Balıklar bu etkiyi hemen hissetmeye başlayacakken ileri derecedekiler önümüzdeki bahara kadar hissetmeyebilirler. 

Balık Burcunun Ağustos 2015'e ait burç yorumlarını aşağıdaki ekrandan izleyebilirsiniz:


Sonraki YazıSonraki Kayıt Önceki YazıÖnceki Kayıt Ana Sayfa