AKREP Burcu Ağustos 2015 Astroloji

AKREP BURCU Ağustos 2015 Astroloji Yorumu

Ağustos ayı, Yükselen Akrep için 4. evinde Kova burcundaki dolunay ile açılıyor. Evinizle, ailenizle, konforunuzla ilgili bir konuda yaptığınız bir hatanın veya dikkatsizliğin huzursuzluğunu yaşayabilirsiniz. Ayın başında Aslan burcunda, 10.evinizde çok gezegen var. Merkür, Venüs, Güneş ve Jüpiter birbirleriyle kavuşarak sorumluluklarınızı  sizi çok da çalışkan hale getirecektir. Çok çalıştığınız, mühim toplantılara girdiğiniz, yüksek makamlardaki kişilerle bol temas ettiğiniz günler olacak. 25 Temmuz’da gerilemeye başlayan Venüs, Ağustos ayı boyunca Aslan burcunda, 10. evinizde geriliyor olacak fakat. Venüs sizin 12 ve 7. evlerinizi yönettiği için tatile çıkamayabilir veya sevdiklerinizle aranızı açabilirsiniz.

Tabii Ağustos boyunca Aslan burcunda yerleşmiş bütün bu gezegenler Satürn’e de zaman zaman kare açı yapacak. Sorumluluklarımın altından nasıl daha iyi kalkarım diye düşündüğünüz bu günlerde Satürn, karşınıza beklenmedik gecikmeler veya sıkıntılar çıkarabilir. Vücut ve baş ağrıları yaşayabilirsiniz. Bunlara çok da takılmazsınız çünkü bu Satürn, Akrep burcunu tekrar ziyarete eden bir Satürn olduğu için karşılaşacağınız sorunların üstesinden gelme beceriniz de mevcut.

Kariyerinizde bir çıkış yakalamak için 13-20 Agustos arası çok güzel günler. 14 Ağustos’ta 10. evinizde Aslan burcunda yaşanacak olan Yeni Ay aynı zamanda Uranüs’le de üçgen açıda yeniliklere ve beklenmedik iyi gelişmelere işaret. Yeni bir işe girmeniz, mevcut işinize yeni bir sorumluluklar eklemeniz veya yeni bir sağlık/diyet programına uymanız gerekiyorsa bunları kafanızda planlayın ama kesin karar vermek için Venüs’ün geri hareketini bitireceği 6 Eylül’ü bekleyin.

Ayın son haftasına geldiğimizde Güneş ve Merkür Başak burcuna girmiş olacağından artık çalışkanlığa ara verip sosyalleşmeniz gerekecek. 29 Agustos’ta 5. evinizdeki Balık dolunayı da artık eğlenmeniz ve hayattan biraz da zevk almanız gerektiğine dair bir başka işaret olacak.

Bu ayın en önemli gündemi ve kariyer odaklılığımızdan vazgeçmemizin de en kritik etkisi, Jüpiter’in 11 Agustos’ta Temmuz 2014’ten beri ilerlediği Aslan burcundan çıkarak Başak burcuna girmesi olacak. Jüpiter, Eylül 2016’ya kadar Başak burcunda olacak. Aslında Başak burcu, görev bilincine sahiptir ve düzenli olmayı sever. Jüpiter, Yükselen Akrep için 11.evde ilerlerken bir yıldır üzerinde uğraştığınız işleri duyurmanızı, etrafa anlatmanızı ister. Daha çok sosyalleşeceğiniz, kalabalık ortamlarda bulunacağınız ve gelirlerinizi de artıracağınız bir dönem olacaktır. Yeni ve mühim insanlarla tanışabilir ve bu kişilerle yola çıkabilirsiniz. İşleriniz sizi büyük kurumlarla temasa geçirebilir. Sosyal bir işiniz varsa işlerinizde de oldukça başarılı olursunuz. Yalnız yükselen dereceniz bu şans zamanlamasında kritiktir. Erken yükselen derecelerinde olan Akrepler bu etkiyi hemen hissetmeye başlayacakken ileri derecedekiler önümüzdeki bahara kadar hissetmeyebilirler. 


Akrep Burcunun Ağustos 2015'e ait burç yorumlarını aşağıdaki ekrandan izleyebilirsiniz:

Sonraki YazıSonraki Kayıt Önceki YazıÖnceki Kayıt Ana Sayfa