YENGEÇ Burcu Ağustos 2015 Astroloji

YENGEÇ Burcu Ağustos 2015

Ağustos ayı, Yükselen Yengeçler için 8. evinde Kova burcundaki dolunay ile açılıyor. Zor bir meselenizde yaptığınız bir hatanın veya kontrolünüzden çıkan bir konunun huzursuzluğunu yaşayabilirsiniz. Ayın başında Aslan burcunda, 2.evinizde çok gezegen var. Merkür, Venüs, Güneş ve Jüpiter birbirleriyle kavuşarak gelirlerinizi de giderlerinizi hareketlendiren günler sunacak size. Para kazanmakla veya paranızı harcamakla ilgili gündemler, yeni yatırım konularını incelediğiniz günler olacak. 25 Temmuz’da gerilemeye başlayan Venüs, Ağustos ayı boyunca Aslan burcunda, 2. evinizde geriliyor olacak fakat. Venüs sizin 11 ve 4. evlerinizi yönettiği için bu gelirinizi artırmaya yönelik çabalar içinde geçen günlerinizde sosyalleşmekte ve ailenize vakit ayırmakta zorlanabilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız ve büyük gelirler getirmesini arzu ettiğiniz projelerde aksamalar yaşayabilirsiniz.  

Tabii Ağustos boyunca Aslan burcunda yerleşmiş bütün bu gezegenler Satürn’e de zaman zaman kare açı yapacak. Nasıl para kazanacağınızı veya nereye para haracayacağınızı düşündüğünüz bu günlerde Satürn, karşınıza beklenmedik harcamalar veya sıkıntılar çıkarabilir. Bunlara çok da takılmazsınız çünkü bu Satürn, Akrep burcunu tekrar ziyarete eden bir Satürn olduğu için karşılaşacağınız sorunların üstesinden gelme beceriniz de mevcut.

Gelirinizi artırmak veya gerçekten içinize sinen bir harcama yapmak için 13-20 Agustos arası çok güzel günler. 14 Ağustos’ta 2. evinizde Aslan burcunda yaşanacak olan Yeni Ay aynı zamanda Uranüs’le de üçgen açıda maddi konularda sürprizli, beklenmedik iyi gelişmelere işaret. Bir yatırım veya mühim bir harcama yapmak istiyorsanız bunları kafanızda planlayın ama harekete geçmek için, som imzayı atmak için Venüs’ün geri hareketini bitireceği 6 Eylül’ü bekleyin.

Ayın son haftasına geldiğimizde Güneş ve Merkür Başak burcuna girmiş olacağından artık maddi konulardan uzaklaşıp daha pratik olacağımız, geçen günlerde kurguladığımız maddi getirilerimizi artırma planlarını hayata geçirmemiz gerekecek. 29 Agustos’ta 9. Evinizdeki Balık dolunayı da ideallere, planlara ara vermeniz ve artık işleri prtaiğe dökmeniz gerektiğine bir başka işaret olacak.

Bu ayın en önemli gündemi ve imkanlarımızın üstünde para harcamaktan vazgeçmemizin de en kritik etkisi, Jüpiter’in 11 Agustos’ta Temmuz 2014’ten beri ilerlediği Aslan burcundan çıkarak Başak burcuna girmesi olacak. Jüpiter, Eylül 2016’ya kadar Başak burcunda olacak. Başak burcu, görev bilincine sahiptir ve düzenli olmayı sever. Jüpiter, Yükselen Yengeç için 3.evde ilerlerken çok konuşacak, çok yazışacak ve çok seyahat edeceksiniz. Kardeşlerinizden yana yüzünüz gülecek, satış, pazarlama, reklam, analiz bazlı işlerinizde hem planlı hem de daha başarılı olacaksınız. Yeni şeyler öğrenecek ve öğrenme gücünüze ve hızınıza siz bile hayret edeceksiniz. 

Yengeç Burcunun Ağustos 2015'e ait burç yorumlarını aşağıdaki ekrandan izleyebilirsiniz:
Sonraki YazıSonraki Kayıt Önceki YazıÖnceki Kayıt Ana Sayfa