TERAZI Burcu Ağustos 2015 Astroloji

TERAZI BURCU Ağustos 2015 Astroloji Yorumu

best friendAğustos ayı, Yükselen Terazi için 5. evinde Kova burcundaki dolunay ile açılıyor. Sevgilinizle, eğitiminizle, çocuğunuzla veya yaratıcılık gerektiren bir konuda yaptığınız bir hatanın veya dikkatsizliğin huzursuzluğunu yaşayabilirsiniz. Ayın başında Aslan burcunda, 11.evinizde çok gezegen var. Merkür, Venüs, Güneş ve Jüpiter birbirleriyle kavuşarak sizi adeta sosyal bir  haline getirecektir. Dostlarınızla sık sık görüştüğünüz, çeşitli kalabalıklara girdiğiniz, büyük kazançlar planladığınız günler olacak. 25 Temmuz’da gerilemeye başlayan Venüs, Ağustos ayı boyunca Aslan burcunda, 11. evinizde geriliyor olacak fakat. Venüs sizin 1 ve 8. evlerinizi yönettiği için sosyalleşirken kendinizi yorabilir veya sizin için önemli bir şeyinizi kaybedebilirsiniz.

 Ağustos boyunca Aslan burcunda yerleşmiş bütün bu gezegenler Satürn’e de zaman zaman kare açı yapacak. Nasıl daha çok gezerim tozarım, büyük kazanırım diye düşündüğünüz bu günlerde Satürn, karşınıza beklenmedik maddi gecikmeler veya sıkıntılar çıkarabilir. Bunlara çok da takılmazsınız çünkü bu Satürn, Akrep burcunu tekrar ziyarete eden bir Satürn olduğu için karşılaşacağınız sorunların üstesinden gelme beceriniz de mevcut.

Sosyalleşmek veya kazançlı işlerinizi planlamak için 13-20 Agustos arası çok güzel günler. 14 Ağustos’ta 11. evinizde Aslan burcunda yaşanacak olan Yeni Ay aynı zamanda Uranüs’le de üçgen açıda yeniliklere ve beklenmedik iyi gelişmelere işaret. Yeni bir aşk, mevcut ilişkinize yeni bir tarz kazandırmak veya kendinize ortak bulmanız gerekiyorsa bunları kafanızda planlayın ama kesin karar vermek için Venüs’ün geri hareketini bitireceği 6 Eylül’ü bekleyin.

Ayın son haftasına geldiğimizde Güneş ve Merkür Başak burcuna girmiş olacağından artık sosyalleşmeyi ve büyük planları bitirip biraz geri planda hazırlık yapmanız gerekecek. 29 Agustos’ta 6. evinizdeki Balık dolunayı da işlerinizle, sağlığınızla veya mücadele ettiğiniz bir konuyla ilgili eni konu çalışmanız gerektiğine dair bir başka işaret olacak.

Bu ayın en önemli gündemi ve sosyal kelebeklikten vazgeçmemizin de en kritik etkisi, Jüpiter’in 11 Agustos’ta Temmuz 2014’ten beri ilerlediği Aslan burcundan çıkarak Başak burcuna girmesi olacak. Jüpiter, Eylül 2016’ya kadar Başak burcunda olacak. Başak burcu, görev bilincine sahiptir ve düzenli olmayı sever. Jüpiter, Yükselen Terazi için 12.evde ilerlerken bir sonraki yıla, yani 2016 yazından sonra parlayacağınız döneme kadar, hazırlık yapmanızı ister. Daha çok kendi başınıza olacağınız, daha perde arkasında olacağınız ama ruhunuzu da dinlendireceğiniz bir dönem olacaktır. Uzun seyahatlere çıkabilir veya yurtdışına da yerleşmek isteyebilirsiniz. İşleriniz sizi uzak ülkelerle temasa geçirebilir. Araştırma yapma bazlı bir işiniz varsa işlerinizde de oldukça başarılı olursunuz. Yalnız yükselen dereceniz bu şans zamanlamasında kritiktir. Erken yükselen derecelerinde olan Teraziler bu etkiyi hemen hissetmeye başlayacakken ileri derecedekiler önümüzdeki bahara kadar hissetmeyebilirler. 


Terazi Burcunun Ağustos 2015'e ait burç yorumlarını aşağıdaki ekrandan izleyebilirsiniz:

Sonraki YazıSonraki Kayıt Önceki YazıÖnceki Kayıt Ana Sayfa