KOVA Burcu Temmuz 2015 Astroloji

KOVA BURCU Temmuz 2015 Astroloji Yorumu

Temmuz ayı, Yükselen KOVA burcu için beraberliklerini, sevgililerini, sevdiklerini ve her türlü ortaklık ilişkilerini temsil eden 7. evinde Venüs Jüpiter kavuşumu ile açılıyor. Ayın ilk günlerinde evlilik, nişan, sevgililik, ortaklık gibi konularda güzel gelişmeler olabilir. Ticari işlerinizin, uzlaşma gerektiren her türlü meselenizin kolaylıkla çözüldüğünü göreceksiniz. Aşık olmak için Temmuz ayının ilk günleri oldukça idealdir. Mutlu bir aşk vaadi vardır.

2 Temmuz’da Oğlak burcunda bir dolunay var. Gizli tuttuğunuz bazı şeyler açığa çıkabilir veya bir sırrı siz açık edebilirsiniz. Uykunuz kaçabilir ve ayaklarınızla ilgili hassas durumlar yaşayabilirsiniz. Haftanın geri kalanında İkizler burcundaki Merkür; Venüs, Neptün ve Uranüs’le uyumlu bir görünüm yapıyor olacak. Beklenmedik bir çabuklukla kendinizi yeni bir ilişki veya ortaklığın içinde bulabilirsiniz. Bir sanat eseri satın alabilir, sürpriz bir ortaklığa veya anlaşmaya imza atabilirsiniz. Bu dönemde adeta ağzınızdan bal damlıyordur. Bu sebeple ticari ilişkilerinizde karşınızdakileri ikna etmek de oldukça kolay olacak.

Temmuz ortalarına geldikçe Kova burcu için gökyüzünün etkisi sertleşmeye başlıyor. Venüs’ün Satürn’le karesi esnasında amirlerinizle veya eşinizle/sevgilinizle tartışabilirsiniz. İşinizde hiç sevmediğiniz işler birikmiş ve zoraki çalışmak zorunda kalmanın sıkıntısını yaşayabilirsiniz. Güneş, Merkür ve Mars arka arkaya Pluto ile karşıt açı yaptığında iş arkadaşlarınızla veya size servis veren kişilerle aranızda gerilimler yaşanabilir. Sağlığınızla ilgili güç bir durum ortaya çıkabilir veya aslında dinlenmeniz gerekirken kendinizi çalışmak için aşırı zorlayabilirsiniz. Yine de hemen o aralar, Güneş ve Merkür, Satürn’den aldığı destekle Kova burcunu makul, mantıklı ve uzlaşmacı bir noktaya çeker.  16 Temmuz’da Yengeç burcundaki Yeni Ay da inadı ve hırslarınızı bırakmanız, işlerinizi, size servis veren kişileri ve sağlığınızı daha değişik bir bakış açısıyla değerlendirmeniz için size yardım edecektir.  

25 Temmuz’da 20 ayda bir gerçekleşen ve 6 Eylül’e kadar 40 gün sürecek olan Venüs gerilemesi başlayacak. Venüs, şanslı bir gezegen olduğu için dağıttığı şansı biraz kısabilir ama kendi başına zarar vermesi ancak mühim bir gezegeninizle etkileşim içindeyken olabilir. Yükselen Kova burcu için Haziran ve Temmuz ayı boyunca yaşadığı hızlı ilişkilerden, yoğun aşk durumlarının biraz yavaşlayacağı anlamına geliyor bu. Yine de Jüpiter’in de halen Aslan burcunda, 7. evinizde olması bu durumu tadınızın kaçması veya ilişkilerinizizn sonlanması seviyesine indirmeyecektir. Venüs, Yükselen Kova burcunun 9. ve 4. evini yönettiği için ve 7. evinde gerilediği için sadece bu 40 günlük gerileme döneminde yeni bir eğitim almak, seyahate çıkmak, hukuki süreç başlatmak, ev değiştirmek, araç satın almak, evlenmek, ortaklık anlaşması yapmak gibi kararlarınızı, gerileme sonrasına ertelemenizde fayda var. Venüs 8 yılda bir aynı burçta ve derecede geriler. 25 Temmuz – 6 Eylül 2015 arasındaki Venüs gerilemesi 2007 yılının yaz aylarındaki gerileme dönemiyle aynı derecelerde olacağı için o dönemdeki yaşadıklarınıza benzer temalar tekrar hayatınızda belirebilir.


Kova Burcu'nun Temmuz 2015'e ait aylık burç yorumunu aşağıdaki videodan da izleyebilirsiniz.


Sonraki YazıSonraki Kayıt Önceki YazıÖnceki Kayıt Ana Sayfa