KOÇ Burcu Ağustos 2015 Astroloji

KOÇ BURCU Ağustos 2015 

Ağustos ayı, Yükselen Koç için 11. evinde Kova burcundaki dolunay ile açılıyor. Bir dostunuzun hatası veya büyük bir planınızdaki hatadan yana biraz dertli bir açılış yaşayabilirsiniz. Ayın başında Aslan burcunda çok gezegen var. Merkür, Venüs, Güneş ve Jüpiter birbirleriyle kavuşarak eğlenceli, neşeli, muhabbetli, aşkı bol vakitler sunacak size. 25 Temmuz’da gerilemeye başlayan Venüs, Ağustos ayı boyunca Aslan burcunda, 5 evinizde geriliyor olacak. Venüs sizin 2 ve 7. evlerinizi yönettiği için bu yaşanan eğlenceli vakitler cüzdanınızı inceltebilir. Sevgilinizle aranızda eski meselelerin açılmasına da sebep olabilir.   

Tabii Ağustos boyunca Aslan burcunda yerleşmiş bütün bu gezegenler Satürn’e de zaman zaman kare açı yapacak. Bu kadar eğlenirken, neşelenirken karşınıza beklenmedik sorunlar veya sıkıntılar çıkarabilir. Bunlara çok da takılmazsınız çünkü bu Satürn, Akrep burcunu tekrar ziyarete eden bir Satürn olduğu için karşılaşacağınız sorunların üstesinden gelme beceriniz de mevcut.

Sürprizi bol bir aşk için 13-20 Agustos arası çok güzel günler. 14 Ağustos’ta 5. evinizde Aslan burcunda yaşanacak olan Yeni Ay aynı zamanda Uranüs’le de üçgen açıda sürprizli, beklenmedik iyi gelişmelere işaret. Çocuk sahibi de olabilir veya olmak isteyebilirsiniz.
Ayın son haftasına geldiğimizde Güneş ve Merkür Başak burcuna girmiş olacağından artık heyecan peşinde koşmayı bırakıp kendimizi işimize gücümüze vermemiz gerekecek. 29 Agustos’ta 12. evinizdeki Balık dolunayı da tatilin ve heyecanlı günlerin bitmesi gerektiğine bir başka işaret olacak.

Bu ayın en önemli gündemi ve artık eğlenceyi bırakıp çalışmaya odaklanmanızın da en kritik etkisi, Jüpiter’in 11 Agustos’ta Temmuz 2014’ten beri ilerlediği Aslan burcundan çıkarak Başak burcuna girmesi olacak. Jüpiter, Eylül 2016’ya kadar Başak burcunda olacak. Başak burcu, görev bilincine sahiptir ve düzenli olmayı sever. Jüpiter, Yükselen Koçlar için zaten Başak burcunun da evi olan 6.evde ilerlerken hayatınızın en az bir alanını daha etkili bir şekilde yöneteceğiniz anlamına gelir. Eğer bir sağlık veya kilo sorununuz varsa Jüpiter Başak burcundayken bunlara çare bulursunuz. İşinizin kapsamının büyüdüğünü, sorumluluklarınızın arttığı bir dönem olacaktır. İş yerinizde uzmanlığınızdan daha çok faydalanılacak veya iş için uzun seyahatlere çıkabileceksiniz. 

Koç Burcunun Ağustos 2015'e ait burç yorumlarını aşağıdaki ekrandan izleyebilirsiniz:

Sonraki YazıSonraki Kayıt Önceki YazıÖnceki Kayıt Ana Sayfa