İKİZLER Burcu Ağustos 2015 Astroloji

İKİZLER Burcu Ağustos 2015

Ağustos ayı, Yükselen İkizler için 9. evinde Kova burcundaki dolunay ile açılıyor. Yeni bir projeniz veya hayatınıza katmak istediğiniz bir yenilik konusunda yaptığınız bir hatanın huzursuzluğunu yaşayabilirsiniz. Ayın başında Aslan burcunda, 3.evinizde çok gezegen var. Merkür, Venüs, Güneş ve Jüpiter birbirleriyle kavuşarak hareketli ve yoğun günler sunacak size. Satış, pazarlama, reklam, iletişimle ilgili gündemler, yeni öğrenmeye başladığınız konular olacak. 25 Temmuz’da gerilemeye başlayan Venüs, Ağustos ayı boyunca Aslan burcunda, 3. evinizde geriliyor olacak. Venüs sizin 12 ve 5. evlerinizi yönettiği için bu iletişim ve toplantılarla yoğun geçen günlerinizde dinlenmekte ve keyif sürmekte zorlanabilirsiniz. Hoş vakitler için vakit bulamamaktan şikayetçi olabilirsiniz.

Tabii Ağustos boyunca Aslan burcunda yerleşmiş bütün bu gezegenler Satürn’e de zaman zaman kare açı yapacak. Bu kadar meşgul ve yoğunken Satürn, karşınıza beklenmedik sorunlar veya sıkıntılar çıkarabilir. Bunlara çok da takılmazsınız çünkü bu Satürn, Akrep burcunu tekrar ziyarete eden bir Satürn olduğu için karşılaşacağınız sorunların üstesinden gelme beceriniz de mevcut.

Satış, pazarlama, reklam toplantıları yapmak veya herhangi bir sunum yapmak için 13-20 Agustos arası çok güzel günler. 14 Ağustos’ta 3. evinizde Aslan burcunda yaşanacak olan Yeni Ay aynı zamanda Uranüs’le de üçgen açıda sürprizli, beklenmedik iyi gelişmelere işaret. Yeni bir alet, makine veya taşıt almak istiyorsanız bunları kafanızda planlayın ama harekete geçmek için Venüs’ün geri hareketini bitireceği 6 Eylül’ü bekleyin.

Ayın son haftasına geldiğimizde Güneş ve Merkür Başak burcuna girmiş olacağından artık tempomuzu düşürüp dinlenmemiz gerekecek. 29 Agustos’ta 10. Evinizdeki Balık dolunayı da sorumluluklarınıza ara vermeniz gerektiğine bir başka işaret olacak.

Bu ayın en önemli gündemi ve artık koşuşturmayı bırakmamız gerektiğinin de en kritik etkisi, Jüpiter’in 11 Agustos’ta Temmuz 2014’ten beri ilerlediği Aslan burcundan çıkarak Başak burcuna girmesi olacak. Jüpiter, Eylül 2016’ya kadar Başak burcunda olacak. Başak burcu, görev bilincine sahiptir ve düzenli olmayı sever. Jüpiter, Yükselen İkizler için 4.evde ilerlerken rahatınızı ve konforunuzu artırmak isteyeceksiniz. Konforunuzu düşünerek ev satın alabilir, evinizi veya ev eşyalarınızı değiştirebilirsiniz. Evinizde eskisinden çok daha düzenli olacak ve ev işi yapmaktan imtina etmeyeceksiniz. Evinize gelen misafirler artacağı gibi ailenizle aranızdaki buzları da eriteceksiniz.İkizler Burcunun Ağustos 2015'e ait burç yorumlarını aşağıdaki ekrandan izleyebilirsiniz:
Sonraki YazıSonraki Kayıt Önceki YazıÖnceki Kayıt Ana Sayfa