BOĞA Burcu Ağustos 2015 Astroloji

BOGA BURCU Ağustos 2015

Ağustos ayı, Yükselen Boğa için 10. evinde Kova burcundaki dolunay ile açılıyor. Kariyerinizde yaptığınız bir hata, bir yöneticinizle yaşadığınız bir tartışmadan yana biraz dertli bir açılış yaşayabilirsiniz. Ayın başında Aslan burcunda, 4.evinizde çok gezegen var. Merkür, Venüs, Güneş ve Jüpiter birbirleriyle kavuşarak huzurlu ve sakin vakitler sunacak size. Hayatınızdaki hareketler ailenizle veya evinizle ilgili gündemler, size özel konular olacak. 25 Temmuz’da gerilemeye başlayan Venüs, Ağustos ayı boyunca Aslan burcunda, 4. evinizde geriliyor olacak. Venüs sizin 1 ve 6. evlerinizi yönettiği için bu aile saadetiyle geçen huzurlu ve sakin günlerinizde işle ilgili veya kişisel sorumluluklarınızı yerine getirmekte zorlanabilirsiniz. Belki de biraz tembellik yapmak istiyorsunuzdur. Kendinizi dinlemek sizin de hakkınız.

Tabii Ağustos boyunca Aslan burcunda yerleşmiş bütün bu gezegenler Satürn’e de zaman zaman kare açı yapacak. Bu kadar sakin ve kendinize odaklıyken Satürn, karşınıza beklenmedik sorunlar veya sıkıntılar çıkarabilir. Bunlara çok da takılmazsınız çünkü bu Satürn, Akrep burcunu tekrar ziyarete eden bir Satürn olduğu için karşılaşacağınız sorunların üstesinden gelme beceriniz de mevcut.

Aileyle beraber vakit geçirmek veya ev değiştirmek için 13-20 Agustos arası çok güzel günler. 14 Ağustos’ta 4. evinizde Aslan burcunda yaşanacak olan Yeni Ay aynı zamanda Uranüs’le de üçgen açıda sürprizli, beklenmedik iyi gelişmelere işaret. Ev sahibi olmak veya ev değiştirmek, ev eşyalarınızı yenilemek istiyorsanız bunları kafanızda planlayın ama harekete geçmek için Venüs’ün geri hareketini bitireceği 6 Eylül’ü bekleyin.

Ayın son haftasına geldiğimizde Güneş ve Merkür Başak burcuna girmiş olacağından artık miskinliği bırakıp kendimizi hareketli günlere hazırlamamız gerekecek. 29 Agustos’ta 11. Evinizdeki Balık dolunayı da inzivanın bitmesi gerektiğine ve sosyal çevremize, iş çevremize vakit ayırmamız gerektiğine bir başka işaret olacak.


Bu ayın en önemli gündemi ve artık eğlenceyi bırakıp çalışmaya odaklanmanızın da en kritik etkisi, Jüpiter’in 11 Agustos’ta Temmuz 2014’ten beri ilerlediği Aslan burcundan çıkarak Başak burcuna girmesi olacak. Jüpiter, Eylül 2016’ya kadar Başak burcunda olacak. Başak burcu, görev bilincine sahiptir ve düzenli olmayı sever. Jüpiter, Yükselen Boğalar için 5.evde ilerlerken hayatınızdan keyif almanızı sağlayacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Adeta kış uykusundan uyanmış ve hareketlenmişsinizdir. Jüpiter Başak burcundayken aşk hayatınız, yaratıcı projeleriniz ve eğitm hayatınız canlanır. Kendinize güveninizin de arttığı bir dönem olacaktır. Çocuk sahibi olmak isteyebilir ya da kendiniz içinizdeki çocuğu ortalığa çıkarmak isteyebilirsiniz. 


Boğa Burcunun Ağustos 2015'e ait burç yorumlarını aşağıdaki ekrandan izleyebilirsiniz:

Sonraki YazıSonraki Kayıt Önceki YazıÖnceki Kayıt Ana Sayfa