BALIK Burcu Temmuz 2015 Astroloji

BALIK BURCU Temmuz 2015 Astroloji Yorumu

Temmuz ayı, Yükselen BALIK burcu için yaşam mücadelesini, günlük işlerini, sağlığını, rakiplerini ve iş arkadaşlarını temsil eden 6. evinde Venüs Jüpiter kavuşumu ile açılıyor. Ayın ilk günlerinde yeni ve güzel bir iş, rakiplerinden öne geçme ve sağlığıyla ilgili güzel gelişmeler olabilir. Aldığınız her servisten memnun kalacak, bütün işlerinizi büyük bir kolaylıkla halledeceksiniz.

2 Temmuz’da Oğlak burcunda bir dolunay var. Kazancınızla ilgili bir konuda hata yaptığınızı fark edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla ilgili hassas durumlar yaşayabilirsiniz. Haftanın geri kalanında İkizler burcundaki Merkür; Venüs , Neptün ve Uranüs’le uyumlu bir görünüm yapıyor olacak. Beklenmedik bir çabuklukla kendinizi yeni bir işte, yeni bir yatırım ve yeni bir harcamanın ortasında veya bir ev değişikliği yaparken bulabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla aranızın iyi olduğu, becerikli ve huzurlu bir dönem yaşayacaksınız. 


Temmuz ortalarına geldikçe Balık burcu için gökyüzünün etkisi sertleşmeye başlıyor. Venüs’ün Satürn’le karesi esnasında iş arkadaşlarınızla veya servis aldığınız kişilerle tartışabilirsiniz. Satın aldığınız bir servisle ilgili bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Güneş, Merkür ve Mars arka arkaya Pluto ile karşıt açı yaptığında arkadaş/ iş çevrenizle veya sevgiliniz / çocuklarınızla aranızda gerilimler yaşanabilir. Kendinizi topluma veya ait oldugunuz topluluğa kabul ettirmek için şartları aşırı zorlayabilirsiniz. Yine de hemen o aralar, Güneş ve Merkür, Satürn’den aldığı destekle Balık burcunu makul, mantıklı ve uzlaşmacı bir noktaya çeker.  16 Temmuz’da Yengeç burcundaki Yeni Ay da inadı ve hırslarınızı bırakmanız, daha eğlenceli ve daha bireysel mevzularla ilgilenmeniz için size yardım edecektir.  


25 Temmuz’da 20 ayda bir gerçekleşen ve 6 Eylül’e kadar 40 gün sürecek olan Venüs gerilemesi başlayacak. Venüs, şanslı bir gezegen olduğu için dağıttığı şansı biraz kısabilir ama kendi başına zarar vermesi ancak mühim bir gezegeninizle etkileşim içindeyken olabilir. Yükselen Balık burcu için Haziran ve Temmuz ayı boyunca yaşadığı iş meşguliyetleri ve mücadele ettiği konulardaki şanslı sonuçların biraz azalacağı anlamına geliyor bu. Yine de Jüpiter’in de halen Aslan burcunda, 6. evinizde olması bu durumu tadınızın kaçması veya mücadelelerden yenik çıkma seviyesine indirmeyecektir. Venüs, Yükselen Balık burcunun 8. ve 3. evini yönettiği için ve 6. evinde gerilediği için sadece bu 40 günlük gerileme döneminde yeni bir eğitim almak, ciddi meselelerinize yeni çözüm uygulamak, hırs ve kontrolcülüğünüzden kurtulmak, her türlü paylaşım bazlı anlaşmalar yapmak gibi kararlarınızı, gerileme sonrasına ertelemenizde fayda var. Venüs 8 yılda bir aynı burçta ve derecede geriler. 25 Temmuz – 6 Eylül 2015 arasındaki Venüs gerilemesi 2007 yılının yaz aylarındaki gerileme dönemiyle aynı derecelerde olacağı için o dönemdeki yaşadıklarınıza benzer temalar tekrar hayatınızda belirebilir.


Balık Burcu'nun Temmuz 2015'e ait aylık burç yorumunu aşağıdaki videodan da izleyebilirsiniz.

Sonraki YazıSonraki Kayıt Önceki YazıÖnceki Kayıt Ana Sayfa