ASLAN Burcu Ağustos 2015 Astroloji

ASLAN BURCU Ağustos 2015 Astroloji Yorumu

Ağustos ayı, Yükselen Aslan için 7. evinde Kova burcundaki dolunay ile açılıyor. Sevgilinizle veya ortaklarınızla ilgili bir konuda yaptığınız bir hatanın veya dikkatsizliğin huzursuzluğunu yaşayabilirsiniz. Ayın başında Aslan burcunda, 1.evinizde çok gezegen var. Merkür, Venüs, Güneş ve Jüpiter birbirleriyle kavuşarak sizi adeta yerinizde tutamayacak günler sunacak size. Kendinizle, kişiliğinizle, görüntünüzle, dış görünümünüzle ilgili gündemler, yeni bir siz nasıl yaratırsınız diye eni konu kendinizle uğraştığınız günler olacak. 25 Temmuz’da gerilemeye başlayan Venüs, Ağustos ayı boyunca Aslan burcunda, 1. evinizde geriliyor olacak fakat. Venüs sizin 10 ve 3. evlerinizi yönettiği için kendinizle uğraşırken pratik olmakta, işlerinizi ve sorumluluklarınızı eskisi gibi yerine getirmekte zorlanabilirsiniz. Kendinizi görmek istediğiniz yere ulaşmakta aksamalar yaşayabilirsiniz.  

Tabii Ağustos boyunca Aslan burcunda yerleşmiş bütün bu gezegenler Satürn’e de zaman zaman kare açı yapacak. Kendinizi nasıl pazarlasanız, nasıl imajınızı değiştirirsiniz diye düşündüğünüz bu günlerde Satürn, karşınıza beklenmedik gecikmeler veya sıkıntılar çıkarabilir. Bunlara çok da takılmazsınız çünkü bu Satürn, Akrep burcunu tekrar ziyarete eden bir Satürn olduğu için karşılaşacağınız sorunların üstesinden gelme beceriniz de mevcut.

Kendinizi yenilemek için 13-20 Agustos arası çok güzel günler. 14 Ağustos’ta 1. evinizde Aslan burcunda yaşanacak olan Yeni Ay aynı zamanda Uranüs’le de üçgen açıda yeniliklere ve beklenmedik iyi gelişmelere işaret. Bir seyahat planı yapmak istiyorsanız veya bedeninizle ilgili bir işlem yaptırmak istiyorsanız bunları kafanızda planlayın ama harekete geçmek için Venüs’ün geri hareketini bitireceği 6 Eylül’ü bekleyin.

Ayın son haftasına geldiğimizde Güneş ve Merkür Başak burcuna girmiş olacağından artık kendinizle uğraşmaktan uzaklaşıp maddi imkanınızı artırma planlarını hayata geçirmeniz gerekecek. 29 Agustos’ta 8. evinizdeki Balık dolunayı da maddi anlamda güvendiğiniz dağların çok da kuvvetli olmadığına ve bu konuda kişisel çabalarınızın devreye girmesi gerektiğine bir başka işaret olacak.

Aslan burcu için Jüpiter'in Başak burcunda ilerlemesi ne anlama gelir?

Bu ayın en önemli gündemi ve kendimize odaklanmaktan vazgeçmemizin de en kritik etkisi, Jüpiter’in 11 Agustos’ta Temmuz 2014’ten beri ilerlediği Aslan burcundan çıkarak Başak burcuna girmesi olacak. Jüpiter, Eylül 2016’ya kadar Başak burcunda olacak. Başak burcu, görev bilincine sahiptir ve düzenli olmayı sever. Jüpiter, Yükselen Aslan için 2.evde ilerlerken geliriniz artabilir. Daha çok para kazanacağınıza dair iyimserlik kazanabileceğiniz gibi bu iyimserlik sebebiyle normalden çok harcama da yapabilirsiniz. İşinizi daha iyi yapabilmek adına her türlü kaynağa daha rahat ulaşacağınız bir sene sizi bekliyor. 

Aslan Burcunun Ağustos 2015'e ait burç yorumlarını aşağıdaki ekrandan izleyebilirsiniz:

Sonraki YazıSonraki Kayıt Önceki YazıÖnceki Kayıt Ana Sayfa